Technológie

Todd Howard z Bethesdy si možno dráždil Indiana Jones Reveal pre rok 2024

Všetky oči sa môžu práve teraz upierať na BigOl’Spacegame, ale v zákulisí Bethesdy sa toho deje oveľa viac, jedným z nich je projekt Indiana Jones spoločnosti Machine Games – ktorý, v závislosti od toho, ako interpretujete štyri slová od Todda Howarda z Bethesdy, by mohol pripravte sa na riadne odhalenie budúci rok.

Bethesda oznámila, že v januári 2021 pracuje na hre Indiana Jones – vedená štúdiom Wolfenstein Machine Games – s varovaním, že „prezradíme o niečo neskôr“. A v súlade so svojím slovom je projekt zahalený rúškom tajomstva – aspoň teraz máme potvrdené, vďaka svedectvu FTC Pete Hinesa z Bethesdy, že bude vydaný exkluzívne na Xbox a PC.

Takže keď sa nezávislé vyhlásenie Bethesdy blíži k tretiemu výročiu, otázka znie: „Kedy uvidíme viac?“ je štandardná otázka, ktorú si Todd Howard možno práve škádlil – a Rozhovor s Esquire – Projekt sa riadne zviditeľní niekedy v budúcom roku.

Upútavka na Indiana Jones z Bethesdy z roku 2021Sledujte na YouTube

Zatiaľ čo väčšina funkcií Esquire sa týkala spustenia Starfield, anketár si našiel čas na to, aby otvoril tému Indiana Jones. „Môže sa to dostať do videohier jedinečným spôsobom,“ odpovedal Howard. „Hra je zrejmá: skúmate veci. Je to všetko o ňom. Takže ak hráte hru, aký máte pocit, že skutočne hráte a pozeráte?“. Touto starostlivo stráženou odpoveďou sa rozhovor končí a Howard s úsmevom dodáva, keď anketár smeruje k dverám: „Porozprávame sa budúci rok.“

Takže tu máte; Je úplné odhalenie Indiana Jonesa v roku 2024 blízko k potvrdeniu? Rozhodne nie. Z vyhliadky na titul Indiana Jones vytvorený MachineGames som natoľko nadšený, že som ochotný napísať 350 slov o pozitívnych správach atď.? Stavte sa. Teraz nám ostáva už len čakať.

READ  Squared Enix tvrdí, že umiestňovanie autorov na Xbox Game Pass „prináša výhody“ • Eurogamer.net

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close