Zábava

Trilógia Strangers vyjde budúci rok

V roku 2008 Cudzinci Živil sa obavami divákov z strašidelnej domovej invázie s maskovanými postavami. Po popularite filmu nasledovali jeho pokračovania, napríklad horory OčistaRenny Harlin, veterán z hororového sveta, bol ohlásený. Sen v Elm Street 4: Majster snov, bude režírovať remake. Tento remake sa zmenil na prekvapivú pokračovaciu trilógiu, ako prezradila hviezda Madeleine Petch, „Je to v rámci toho istého vesmíru, myslím. Je to trilógia. Bola to veľká zábava natáčať a pracovať s (Rennym Harlinom) a točili sme to na Slovensku. Hovorím týmto jazykom, takže bolo zábavné byť v tom krajinu a prácu.

Fanúšikovia seriálu môžu získať exkluzívny rozhovor s režisérom Rennym Harlinom a producentom Courtney Solomon počas prípravy na propagáciu trilógie. Oficiálny účet na sociálnej sieti pre film obsahuje tweetované obrázky s ukážkami, ktoré zobrazujú známu tvár s názvom, „Zatvor si okno. Zamknite dvere. Prichádzajú. Pozrite si prvý pohľad na #TheStrangersTrilogy v NYCC 12. októbra o 15:00 s režisérom Rennym Harlinom a producentkou Courtney Solomon. A podľa toho ComingSoon.netTrilógia je už plne dokončená a vyjde v roku 2024.

Dej tohto nového príbehu mení veci, pretože zahŕňa Petchovu postavu So svojím dlhoročným priateľom (Gutierrez) jazdí krížom krážom, aby začala nový život na severozápade Pacifiku. Keď sa im vo Venuši v Oregone pokazí auto, sú nútení stráviť noc na osamelom Airbnb, kde ich od súmraku do úsvitu terorizujú traja maskovaní cudzinci. Odtiaľ plánuje Lionsgate svojimi pokračovaniami rozšíriť príbeh novými a nečakanými spôsobmi.

Renny Harlin nedávno vyjadril svoje nadšenie, keď bola ohlásená trilógia. The Hlboké modré more Riaditeľ uviedol vo vyhlásení. „Moja matka mi vštepila lásku k filmom prostredníctvom sveta Hitchcocka a iných majstrov napätia a hrôzy. Môj prielom do Hollywoodu bol úspešný Nočná mora v Elm Street 4. Je len príhodné, že sa vraciam k svojmu obľúbenému žánru s neskutočne dobre napísanou trilógiou The Strangers. Postavy a dej sú založené na realite a poskytujú nekonečnú obrazovú obrazovku, vďaka ktorej pre mňa tieto filmy ožívajú.

READ  Politická kríza na Slovensku, ktorú spustil Sputnik V, sa prehlbuje

druhý

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close