Technológie

Tu je skvelý pohľad na televízny seriál The Lost of Us od Ellie a Joela

Oficiálne fotografie pripravovanej kolekcie HBO The Last of Us Adaptation sú tenké na zemi, no internet ich neustále sleduje.

Dnes vidíme Bellu Ramsay ako Ellie a Pedra Pascala ako Joela, čo je naozaj strhujúce.

Eurocomer hrá The Last of Us v The Late to the Party.

Ako je znázornené v tweete nižšie, je vidieť, ako obaja opierajú svoje unavené hlavy o seba, keď ich príprava na show obchádza.

Zachytený kamerou je dojemný moment a ako veľký fanúšik hier rád vidím, že herci majú k sebe blízke puto, ako to robia Ellie a Joel v hrách. Dúfame, že tento odkaz bude jasný, keď predstavenie vyjde (malo by sa tak stať Niekedy budúci rok)

Máme tu aj nový klip, fotka vyššie možno vznikla v rovnakom čase ako hodnotenie na základe kostýmu, na ktorom je Ellie a Joel prechádzať zničeným svetom s názvom The Last of Us.

Zdá sa, že minulý mesiac unikli nejaké zábery z natáčania šou, ktoré potvrdili, že uvidíme oveľa viac Pozadie pôvodnej hry Keď sa vysiela.

Ukazoval, ako sa vojaci presúvajú ulicami mesta, z okolitých budov sršali červené iskry a bolo vidieť slávnostné ohňostroje.

Medzitým, začiatkom tohto roka, čoraz viac uniknutých fotografií nám poskytlo náš prvý pohľad Vedľajšími postavami sú Sam a Henry. S týmito obrázkami boli Sam a Henry spolu s Ellie a Joelom znázornení, ako prechádzajú cez cestu a potom sa uchýlia do neďalekej budovy.

READ  Joe opúšťa reláciu Radio 2, keď je jeho sestra prevezená do nemocnice s Kovidom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close