Svet

V Indii sa niektoré známe osobnosti kúpajú v kravskom truse proti kravskému trusu

JehoNezvyčajné varovanie, samozrejme, ale stalo sa. Indickí lekári apelovali na občanov, aby nepoužívali kravský hnoj ako vakcínu proti Govt-19, pretože – nielenže je to preventívne opatrenie proti tejto chorobe, ale prispieva aj k šíreniu tejto choroby – neexistujú vedecké dôkazy o tom, že išlo o pripravené.

Prax sa vykonáva v ďalekom západnom štáte Gudžarát v Indii, kde niektorí slávni ľudia chodia do stodoly raz týždenne a zakrývajú si telá kravským hnojom a močom v domnení, že to posilní imunitu proti novému korónovému vírusu alebo v prípade infekcie pomôžte zotaviť sa.

Zatiaľ čo účastníci udržiavajú v tele zmes moču a exkrementov a čakajú na ich vysušenie, cvičením jogy zvyšujte hladinu energie. Hore sú umyté mliekom, nájdete ich v galérii vyššie, Zbiera agentúra Reuters.

Majte na pamäti, že vo svetle hinduizmu sa kravy používajú ako posvätný symbol života a zeme a ich výkaly používajú niektorí veriaci na čistenie domu a pri modlitebných rituáloch, pretože sa predpokladá, že majú liečivé vlastnosti a sú antiseptické.

Za posledných 24 hodín bolo v stredu v Indii hlásených 4 205 úmrtí na vládu Govt-19, čo bolo najviac od vypuknutia choroby.

Krajina sa spamätáva z druhej vlny, ktorá trvala viac ako mesiac, a teraz je od začiatku ohniska potvrdených celkovo 254 197 úmrtí a viac ako 22,6 milióna prípadov, pričom odborníci poukazujú na to, že skutočný počet môže byť päť až desať krát vyššia.

Prečítajte si tiež: Govt-19: Varianta Indie považuje WHO za znepokojujúcu

Nominovaný na ocenenie Minuto News Marketer Awards

Oh Správy za minútu Jeden z nominovaných na vydanie z roku 2021 Ceny pre obchodníkov, V časti Digitálne média. Hlasovanie prebieha do 31. mája.

Ak nám chcete pomôcť uspieť, navštívte webovú stránku iniciatívy organizovanú časopisom Obchodník, Kliknite Tu, A pokračujte k vyplneniu formulára Správy za minútu V sekcii Digitálne média A potom formalizovanie hlasov. Ďakujeme za vaše prianie!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close