Zábava

Vlečný koniec je u konca: Vitteks je oficiálne DISTRIBUOVANÝ … TOTO Patricia nečakala!

Aj keď Patricia a Rob spolu mnoho rokov nežili, ich manželstvo sa ešte nerozvedelo. Pár sa stretol mnohokrát na súde, ale stále bolo niečo, čo by mohlo zabrániť oficiálnemu ukončeniu vzťahu, jednou z veľkých komplikácií rozpadu „slovenských Beckhamov“ bola napríklad dohoda o výške výživného. , Sedem rokov po škandalóznom odhalení Vittekovej nevernosti je právne sprísnenie konečne vecou minulosti a súdneho procesu s rodičmi dvoch dcér. nakoniec sa rozviedol,

Stalo sa začiatkom júna a táto informácia vyšla najavo, keď Patricia uverejnila kúsok kapitoly svojej pripravovanej knihy na svojom Instagrame. „9.9 2016 a 6.6.2020. Dva dátumy, ktoré pri prevíjaní vytvoria zvláštnu symbiózu, niečo ako hra s číslami. 6. júna 2020, po„ 15 “rokoch manželstva,„ 8 “rokoch novinárskeho záujmu a 5 rokoch pokusov som sa stal legálne slobodným. Stále hovorím toto slovo s rešpektom a veľmi opatrne, “ dnes napísala slobodnú dvojitú matku.

Patrícia Vittek je už oficiálna slobodná žena
Úsilie sa skončilo: Vitteks

Zdroj: Instagram PV

Ako však pripúšťa, po konečnom rozsudku sa necítila tak, ako si pôvodne myslela. Neuskutočnila sa žiadna eufória ani radosť „Možno som od neho nejako naivne očakával ešte väčšie vzrušenie, výdych, nový hlboký dych alebo dokonca víziu so svetlom budúcnosti. Pokúsila sa vysvetliť Patriciu svojim fanúšikom na Instagrame, ktorí tiež uvažovali o svojich sľuboch „navždy“.

Podľa nej žena konečne pochopí, že jediný skutočný „navždy“ prichádza s láskou, ktorú žena cíti, keď privádza dieťa na svet. „Môžem s istotou povedať, že to bol tiež okamih, ktorý navždy zmenil všetko a ja som sa mu ako matka vzdala v plnom rozsahu bez potreby a možnosti odvolania sa. Možno preto práve slovo, ktoré píšem asi sa mi nejako nestane. Aj keď som si ho predstavoval vo svojej mysli po všetkom, čo sa stalo takmer každý deň. zatiaľ brunetka uzavrela tému rozvodu, ale jej priaznivci sú považovaní za pokračujúcich v ďalšej kapitole.

9.9 2016 a 6.6.2020 Dva dátumy, ktoré keď sa prevrátia, vytvoria špeciálnu symbiózu, niečo ako hra čísel. 6. júna 2020, po „15“ rokoch manželstva, „8“ rokoch novinárskeho záujmu a 5 rokoch súdnych konaní, som sa stal právne slobodným. Stále to slovo hovorím s rešpektom a veľmi opatrne. Možno som nejako naivne očakával viac vzrušenia, výdychu, nového hlbokého dychu alebo dokonca vízie so svetlom budúcnosti od neho. Naozaj netuším, ako to dokážem lepšie opísať slovami. Najprv to porovnám hypoteticky s manželstvom. Takýto očakávaný veľký deň, keď všetci, najmä naša ženská zvedavosť, verí v mimozemskú silu zväzku, ktorá sa má vyskytnúť za jeden deň a jediný „carský“ prsteň. Nezabudnem, stále s slávnostným podpisom a prísľubom „navždy“. Ráno je jedinou situáciou, ktorá je zaručená po väčšine príchodov, vlastne buď opica alebo iný stres, kde a komu ešte šíriť koláče, čítať blahoželania alebo volať hosťovi, či už sa všetci bavili a páčili sa mu , Neviem, možno sa mýlim a bolo to len so mnou, pretože som nikdy nebol na svadobnej ceste. Je možné, že som vlastne stratil všetky svoje kúzlo. Z môjho životného presvedčenia však dospievam k záveru, že každá slobodná žena nejako dúfa a verí, ale vo svojej mysli vie, že „navždy“ v partnerstve nie je vždy skutočne dokonalá a bez chýb a odpustenia. Ale za to, že zistí, že to skutočne dusí a číta „navždy“ zdola nahor, keď sa stane matkou a porodí diétu. Možno preto veria ženy … V ten deň veľa slov, snov a slov zmizlo z ich slovnej zásoby na dlhú dobu. Úplne prvou vecou, ​​ktorú sa dobrovoľne vzdá, je „sloboda“. Z môjho pohľadu ide o záväznú daň za obrovský dar, požehnanie, keď sa človek na celý život vzdá niečoho vzácneho na úkor neznámeho … ale jedinečného. Pre seba môžem s istotou povedať, že to bol tiež okamih, ktorý navždy zmenil všetko, a ako matka som sa mu vzdal v plnom rozsahu bez potreby a možnosti odvolania sa. Možno práve preto mi stále chýba slovo, o ktorom píšem, aj keď som si ho predstavoval po všetkom, čo sa stalo takmer každý deň. Dokonca som sa modlil za stav imaginárneho vnútorného oslobodenia .. / 1cast / #mybook #mystory

Príspevok, ktorý zdieľa ╰P╯╰a╯╰t╯╰r╯╰i╯╰c╯╰i╯╰a╯ (@Patriciavittek_official),

READ  Verejná záťaž od hviezdy Oteckov: Prihlásili ste slovenské „známe osobnosti“!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close