Svet

Vysokoškolák po záverečných skúškach skolabuje a zomiera a zanechá svoju rodinu v smútku

500-úrovňový študent strojárskeho inžinierstva z Afe Babalola University, Ado-Ekiti, Ekiti State, Ayomide Oduntan, minulý štvrtok skolaboval a zomrel na akademickej pôde a zanechal svoju rodinu v smútku.

Punch Metro V deň záverečnej skúšky v škole našli Odundana mŕtveho.

Náš korešpondent videl krátke video, ako študent oslavuje tesne predtým, ako omdlel a zomrel po napísaní záverečnej skúšky.

Študenta posledného ročníka, ktorý mal v októbri osláviť 21. narodeniny, údajne previezli do školskej nemocnice na lekárske ošetrenie po tom, čo skolaboval.

Strýko zosnulého Wale Saliu povedal nášmu korešpondentovi, že rodinní príslušníci sú stále v šoku z náhlej smrti ich syna, ktorý sa podľa neho necítil dobre.

Saliu povedal: „Po tom, čo sa vo štvrtok minulý týždeň dostavil na záverečnú skúšku, zavolal svojej matke a povedal jej, že skončil a že odchádza.

„Potom niekto zo školy na druhý deň zavolal, že chlapec zomrel. Študent posledného ročníka odchádzal s vynaloženými peniazmi; Na súkromnej vysokej škole.

„Niekto, kto oslavoval svoj odchod do štvrtku do 19:00, povedal, že práve skolaboval a zomrel. V sobotu tam zavítali niektorí rodinní príslušníci. Povedali, že doktor nebol nablízku. Vo štvrtok ho vyhlásili za mŕtveho. Zavolali nám v piatok.

Ďalší príbuzný, ktorý sa identifikoval ako Daniel, uviedol, že to bol Oduntanov starší otec, ktorý začal volať ostatným členom rodiny o správe o smrti jeho syna.

Povedal: „Počuli sme, že v piatok skolaboval a zomrel. Teraz to bol ocko, kto nám všetkým volal o novinkách zo školy.

„V piatok večer ešte zverejnil status o svojom odchode. Vo štvrtok volal mame, že už je voľný a minulý týždeň v sobotu bude doma. Bol to šok, keď nám v piatok zavolal, že jeho syn Žiaden školský personál tu nebol, aby vysvetlil, čo sa stalo ich dieťaťu. Dokonca ani návrat domov sa necítil opodstatnený.

READ  Čínsky influencer bol vypočúvaný po tom, čo ho nasledovníci vo videu obvinili, že zjedol veľkého bieleho žraloka

Náš spravodajca informoval, že telo mŕtveho pochovali v utorok.

Riaditeľ pre podnikové záležitosti školy, pán Tunde Olofintilo, potvrdil úmrtie študenta vo vyhlásení, ktoré bolo v utorok k dispozícii nášmu spravodajcovi.

Vo vyhlásení sa uvádza: „Aomite, študent strojárstva na úrovni 500, skolaboval 31. mája 2023 okolo 22:00. Okamžite ho previezli do nemocnice Abuad Multi System. Žiaľ, pred príchodom do nemocnice zomrel.

„Okamžite bol ošetrený v prítomnosti svojich kolegov, ale všetky snahy o jeho oživenie zlyhali.“

Olofintilo dodal: Univerzita nariadila pitvu nezávislým patológom po vyžiadaní a prijatí Coroninho vyšetrovania a dodala, že na výsledky sa stále čaká.

Dodal: „O pitve požiadala univerzita a pitva bola vykonaná. Čaká sa na posmrtnú správu od nezávislého patológa.

„Po pitve polícia vydala príkaz na pochovanie mŕtveho tela.

„Ako univerzita úprimne súcitíme s rodinou a modlíme sa, aby sme nikdy neboli svedkami takýchto incidentov.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close