Slovenský hokejový Tipsport v Lige rozdrvil lídra Bratislavy Kozulina | India kvitne

Bratislava / Xinhua: Slovensko Bratislava, tretí hráč slovenskej hokejovej Premier League, vyhralo najväčší zápas krajiny 6:1 v Dipport League 6:1.

Zápas 47. kola je na programe 2. februára, no jeden z najočakávanejších zo šiestich zápasov, súboj Bratislava – Koziš, sa hral v predstihu.

Po bezgólovej prvej tretine a dvoch výborných góloch zobrali Bratislavčania situáciu do vlastných rúk, po druhé zdolali publikum 3:1 a v utorňajšom finále pridali ďalšie tri.

Vďaka šiestim rôznym skóre ukončili Capitals 16-zápasovú sériu Kozisov bez prehry, ako aj sériu troch víťazných zápasov.

Bratislavčania zaostávajú za lídrom ligy už len o dva body, druhá Ponsca Bystrica o bod.
V ďalšom zápase v utorok prehral MAC Budapešť s HC Mikron Nové Zámky 4:3 proti HC Mikron Nové Zámky, keď sa diváci v druhej tretine držali na päť gólov.

Budapešť viedla 3:2, pričom France Orb ஒருn strelil jeden gól a na dva ďalšie góly domácich prihral, ​​no diváci Snowa, sediaci pod Budapešťou pri stole, poslali zápas do OT s Vaklavom Stupkom. Cieľ neskoro.
Plné ruky práce mal aj Stupka ako víťaz OT hry, keď asistoval pri Zlatom góle Tomáša Pospíšila a pomáhal Snowkimu dokončiť obrat.

Obrazový kredit: Wikimedia Commons

READ  Zdeno Chára možno ukončí svoju kariéru v NHL v tíme, v ktorom ju začal, znie to v zámorí