šport

11 hráčov NAHL na zozname sledovaných osôb NHL Central Scouting | Severoamerická hokejová liga

26. októbra 2023V nadväznosti na ďalšiu úspešnú a nezabudnuteľnú výstavu NAHL spred šiestich týždňov, NAHL s potešením oznamuje, že centrálny skauting NHL uznal niekoľko hráčov s väzbami na NAHL.

11 hráčov s väzbami na NAHL bolo zaradených do zoznamu „Prospects to Watch“ Národnej hokejovej ligy (NHL) pre hráčov vhodných na draft 2024, bol zverejnený predbežný zoznam hráčov NHL Central Scouting, ktorých treba sledovať v Severnej Amerike a Európe.

Súpiska zahŕňa dvoch bývalých hráčov, ktorí v súčasnosti hrajú v inej lige, ktorá hrávala v NAHL počas sezóny 2022/23, a deväť hráčov, ktorí v tejto sezóne momentálne hrajú v NAHL.

Pozrite si úplný zoznam tu

Viac ako 50 skautov NHL, vrátane NHL Central Scouting, skúmalo hráčov na výstave NAHL v septembri.

Tento zoznam je kompiláciou kandidátov vhodných na draft zo všetkých hlavných rozvojových líg v Severnej Amerike a Európe. Počas sezóny sa bude aktualizovať, keď skauti hodnotia hráčov.

Hráči na predbežnom zozname s hodnotením A sú považovaní za potenciálnych výberov v prvom kole. Hráči s hodnotením B sú považovaní za potenciálne výbery v druhom alebo treťom kole, hráči s hodnotením C by mohli byť výbermi zo štvrtého alebo piateho kola a hráči s hodnotením W označujú „sledujúceho“ hráča, ktorý by sa mohol zvážiť v šiestom alebo siedmom kole. okrúhly. a oprávnenosť prvého draftu „v príprave“ s obmedzenou históriou skautingu a hranými hrami.

„Kluby NHL vyjadrili túžbu po väčšom oddelení s vyhliadkami na triedu C kvôli výraznému rozdielu medzi vyhliadkami na štvrté a šieste kolo,“ povedal Dan Marr, viceprezident centrálneho skautingu. „Existuje 10-ročná história používania systému hodnotenia PTW a nastal správny čas, aby sa prispôsobil a vyvinul tak, aby vyhovoval ponukám klubov NHL.

READ  Futbal: Tréner Slovenska tvrdí, že to bol španielsky exhibičný zápas po treťom góle

Súčasní hráči NAHL

Bobby Bartel, F, Springfield Junior Blues – 17-ročný Bartel hrá prvú celú sezónu v NAHL za Junior Blues. 5’11/175 libier Rodák z Winnetka z IL má tri body v šiestich doterajších zápasoch.

Značka Dube, D, Minnesota Wilderness – 17-ročný Dube má za sebou prvú sezónu v NAHL za Wilderness. 6’2/176 libier Rodák z Orchard Parku v New Yorku zaznamenal dva body v 14 odohraných zápasoch.

Lucas Furston, G, Philadelphia Rebels – 17-ročný Furston má za sebou tretiu sezónu juniorského hokeja a prvú v NAHL za Rebels. 5’10/165 libier Rodák z Ilavy má zatiaľ v tejto sezóne bilanciu 3-4-0 s priemerom 3,07 gólu a 0,914 percenta úspešnosti.

Mitch Kneidel, D, Rochester Jr. Američania – 17-ročný Needell má za sebou prvú sezónu juniorského hokeja v NAHL. 6,0/185 libier Rodák z Columbusu v OH debutoval v NAHL v októbri.

Alex Lunsky, F, Chippewa Steele – 17-ročný Lunsky hrá prvú sezónu v juniorskom hokeji v NAHL. 6’4/203 libier Rodák zo Sanhassenu z MN doteraz nastúpil v 12 zápasoch a zaznamenal šesť bodov pre Steel.

Keaton Orrey, D, St. Cloud Norsemen – 17-ročný Ore hrá prvú sezónu v juniorskom hokeji za Norsemen v NAHL. 6,0/185 libier Rodák z Eaganu z MN zaznamenal dva body v 12 odohraných doterajších zápasoch.

Stephen Beck, G, Bismarck Bobcats – 17-ročný Beck hrá prvú sezónu v juniorskom hokeji v NAHL. 6’2/174 libier Rodák z New Yorku, NY má k dnešnému dňu bilanciu 3-4-0 s priemerom 2,52 gólu proti priemeru a 0,910 percentom úspešnosti.

Louis Wehman, F, St. Cloud Norsemen – 17-ročný Wehman hrá prvú sezónu v juniorskom hokeji v NAHL. 6’1/210 libier Útočník z Wayzata, MN má k dnešnému dňu za Norsemen sedem bodov v 11 zápasoch.

Ajay White, G, Chippewa Steele – 17-ročný White momentálne hrá svoju prvú sezónu v juniorskom hokeji v NAHL. 6’3/185 libier. Rodák z Bryn Mawr v PA má k dnešnému dňu bilanciu 5-2-0 s priemerom 2,30 gólu a 0,918 percenta úspešnosti.

READ  Milan Škriniar podpísal novú zmluvu s Interom Miláno?

Bývalí hráči NAHL

Cameron CorbyG, Oklahoma Warriors 2022-23 (Tri City Storm/USHL)

Drew RoloffsF, Bismarck Bobcats 2022 – 2023 (Svätá rodina HS/MN)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close