Hlavné správy

Ako sledovať USA U-20 vs Slovensko U-20 zadarmo v USA: 2023 FIFA World Cup U-20 Live Stream, zostavy, televízny kanál a čas začiatku

Mládežnícka reprezentácia USA mužov do 20 rokov sa dnes 26. mája postaví proti Slovensku do 20 rokov vo svojom treťom zápase B-skupiny na majstrovstvách sveta hráčov do 20 rokov. Zápas sa hrá na Estadio Bicentenario o 14:00. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť na sledovanie hry, vrátane štatistík, ukážky, histórie, bezplatného streamu a televízneho kanála.

Sledujte USA U-20 vs Slovensko U-20 naživo na Fubo: Spustite bezplatnú skúšobnú verziu!

Americký národný tím vstúpil do hry po tom, čo v druhom zápase turnaja porazil Fidži 3:0, vďaka gólom Diega Lunu, Kate Cowell a Caleba Wileyho.

S dvomi výhrami z dvoch zápasov a zaručenou kvalifikáciou sa Stars and Stripes budú snažiť udržať si prvé miesto v skupine proti Slovensku. Momentálne sú na čele tabuľky so šiestimi bodmi, kým ich európski rivali sú druhí s 3 bodmi. Výhra alebo remíza by zabezpečili mládežníckemu tímu USA prvé miesto v skupine B.

Slovensko sa vo svojom druhom zápase dostalo zajtra do finále skupinovej fázy po prehre 2:1 s Ekvádorom v predchádzajúcom zápase. S Juhoameričanmi sú bodovo vyrovnaní a budú sa spoliehať na dobrý dnešný výsledok, aby si udržali nádej na postup do osemfinále.

Predpokladaná zostava USA U-20

Gabriel Slonina; Justin Chey, Marcus Fercranus, Michael Holliday, Caleb Wiley; Niko Tsakiris, Daniel Edelman, Owen Wolff; Hrajú: Kate Cowell, Darren Yappy, Quinn Sullivan.

Predpokladaná zostava Slovenska do 20 rokov

Adam Hardina; Samuel Bagin, Samuel Kopáček, Sebastian Koza, Mikuláš Sigula; Artur Kajdoš, Dominic Šnajter, Matt Solkai; Leo Sauver, Nino Marcelli, Demotage Jambor.

Kedy a kde sa táto súťaž uskutoční?

  • Dátum: piatok 26. mája 2023
  • Čas: 14:00 ET
  • Štadión: Estadio San Juan del Bicentenario, San Juan, Argentína
READ  Prezidentka Tsai Ing-wen chváli otepľovanie vzťahov medzi Taiwanom a Slovenskom Taiwan News

Ako sledovať túto hru v bezplatnom live streame?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close