šport

Andalusian Open sa koná v Marbelle

Marbella, 27. marca 2022

ATP Challenger Tour je späť v Španielsku už piaty ročník AnyTech365 Andalucia Open Club de Denis v Marbelle hostí Puente Romano.

Na antukovej súťaži so 4 134 920 účastníkmi je brutálny štadión s víťazom US Open z roku 2020. Dominická téma Ako vrchné semeno. Hráčka svetovej päťdesiatky z Rakúska sa po roku nevrátila na kurt. Vo svojom prvom vystúpení na turnaji ATP Challenger Tour od roku 2015 odštartuje téma svoj pokus o titul proti Argentíne. Petro Couchin So španielskym hráčom Fernando Verdasco Počkajme si na druhé kolo.

Trojnásobný grandslamový šampión Stan Wawrinka V hlavnom kole čaká Švajčiarsko, ktoré dostalo divokú kartu Elias Yemer Zo Švédska v prvom kole. Dvadsaťšesťročný Švéd si zatiaľ najlepšiu sezónu užíva v semifinále turnaja ATP 250 Heart Court v indickom Pune a 2. kole Qatar Open v Dauhe.

Svetová 65-ka je v dolnej polovici žrebu Alex Molkon Zo Slovenska. Druhé miesto obľúbené tváre Talianska Franco Agamemnon. Šampión Marbelly 2019 a tretie miesto Pablo Andujar Bude súčasťou zostavy a spustí vlastnú kampaň proti Taliansku Andrea Bellegrino. Štvrté semeno Jiří Wesley Vezmite si ruskú alternatívu z Česka Andrej Kuznecov V prvom kole.

Prebieha kvalifikačné kolo

Kvalifikačné kolo sa začalo v nedeľu a väčšina favoritov si zaknihovala postup do posledného kola 24-členného žrebu.

Vrchné osivo Lucas Klein Slovensko porazilo Francúzov Tiduan Trocket 6-4, 6-3 za hodinu a sedem minút. 269. hráč svetového rebríčka sa najbližšie stretne s ôsmym španielskym hráčom Álvaro López San MartinKto vyhnal francúzskych konvertitov Sadio Tombia 6-3, 7-5.

Raul Fran்கoisč. na pobreží Costa del Sol. 2 Seat, postihnutý najsilnejším dažďom tohto týždňa, prešla miestna mládež Pablo Lamas Ruiz 6-0, 6-2. Hrať bude svetový tím číslo 276 z Talianska Matteo Martino Francúzsky tím sa umiestnil v hlavnom ťahu.

READ  Tour de France 2020: Petra Sagana poráža svoj vlastný tieň

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close