šport

Azerbajdžanská reprezentácia v minifutbale postúpila do semifinále majstrovstiev sveta WMF 2023

Autor: Yaver Kazimbeyli, 3. novembra 2023

Azerbajdžanský národný futbalový tím v mini futbale skončil na čele skupinovej fázy MS 2023 po víťazstve vo všetkých troch zápasoch / Zdvorilosť

Azerbajdžanská reprezentácia v mini futbale postúpila do semifinále majstrovstiev sveta Svetovej federácie minifutbalu (WMF) 2023 v Ras Al Khaimah v Spojených arabských emirátoch (SAE).


Azerbajdžanský tím Porazený Bulharsko postúpilo do semifinále výhrou 3:1 vo štvrtkovom štvrťfinále.


Atléti Azerbajdžanu si v piatok zmerajú sily s Kazachstanom v semifinále. V ostatnom semifinále sa v sobotu v záverečnom zápase turnaja stretnú Maďarsko a Rumunsko.


Azerbajdžanskí minifutbalisti zdolali v stredajšom 8. kole Portugalsko 3:0. kedy Skupinová úroveňAzerbajdžan vyhral všetky tri zápasy výhrami 2:0 nad Irakom, 4:1 nad Egyptom a 3:1 nad Kuvajtom.


Svetový pohár v minifutbale je popredné podujatie v tomto športe a najväčší turnaj organizovaný Svetovou konfederáciou minifutbalu (WMF) Majstrovstvá sveta v minifutbale 2023 sa budú konať v Ras Al Khaimah v Spojených arabských emirátoch od 26. októbra do 4. novembra a zúčastní sa ich 32 tímov z celého sveta.


Ak azerbajdžanský národný tím v minifutbale postúpi do finále a vyhrá záverečný zápas majstrovstiev sveta v malom futbale 2023, môže si pripísať druhú najväčšiu trofej v histórii. V júni 2022 vyhrali majstrovstvá Európy v minifutbale na Euro 2022 na Slovensku.

READ  Fínsko uľahčuje Británii vyhrať v hokejovom svete | Šport

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close