Technológie

Bethesda najala tvorcu modulu Skyrim Clutter, aby navrhol „osvetlenie a neporiadok“ v Starfielde.

Bethesda najala legendárnu tvorkyňu módov Skyrim Clutter Emmy „Eleanora“ Juncari, aby pomohla navrhnúť nádherne preplnené prostredia Starfield.

Správy pochádzajú od Eleanor, ktorá potvrdila, že je prekvapená každým novým teaserom a tlačovou správou, keďže na hre v Bethesde tajne pracovali.


Poďme si zahrať Starfield – Hicks in Space! Prvé 3 hodiny hrania Starfield XBOX Series X.

„Klamala som ťa. Klamala som, bola som falošná. Predstierala som, že mám tajomstvá,“ podpichovala Eleanor v nedávnej aktualizácii na Facebooku.

„Čokoľvek som povedal, predstieral som, že netuším, aké je Hviezdne pole alebo čo dokáže Bethesda. Predstieral som, že som ohromený rebríkmi, vesmírnym lietadlom, úžasnými detailmi prostredia. Bol som v úplne neočakávanom úžase zo všetkých tie skvelé vecičky… naozaj. , trochu toho neporiadku som si dal na seba.“

Na zadnej strane fanúšikov obľúbených modov, ktoré dodávajú svetu Skyrimu detaily a život a pridávajú všetky druhy hyperrealistického neporiadku, Bethesda potvrdzuje, že najala Eleanoru ako „umelkyňu osvetlenia a neporiadku“. Práca v Starfield.

„Bolo to stopercentne úžasné a zážitok na celý život,“ dodali. „Užite si našu hru. Teraz poďme von a preskúmajme.“

Príspevok Eleanor končí fotkou ich ruky a nového tetovania v hviezdnom poli.

Starfield obsahuje úprimnú poctu fanúšikovi, ktorý zomrel pred vydaním hry.

Pred šiestimi mesiacmi Alex Hay napísal na podreddite Starfield, že napriek tomu, že „tohto projektu sleduje roky“, nebude žiť dostatočne dlho na to, aby mohol hrať Starfield, keď mu vo veku 36 rokov diagnostikovali rakovinu pľúc.

READ  Aktualizácia Gran Turismo 7 1.35 pridáva nové autá a udalosti na PS5, PS4

Bohužiaľ, Hay zomrel po marci 2023 a na jeho počesť pridala Bethesda Alexovu poznámku, aby ju našli všetci prieskumníci.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close