Technológie

Bezplatná chyba Platinum Cup prináša o 77 % viac hráčov do hry PS Plus

Zhromažďovanie všetkých tých Stranded Deep Trophies bolo kedysi považované za výzvu hodnú tvrdého zoznamu BS Plus Platinum Trophies. To sa však zmenilo v momente, keď sme to videli Počet hráčov PS Plus zo Stranded Deep Vyšplhajte sa super rýchlo na zadnú stranu chrobáka, ktorý okamžite udelí platinovú trofej hry každému hráčovi.

Chyba Stranded Deep Platinum Trophy zasahuje hráčov PS Plus

Ako Sean informoval v utorok 11. júla 2023, Stranded Deep má momentálne platinovú chybu, ktorá hráčom okamžite odomkne celý zoznam trofejí. Jediné, čo musia urobiť, je hrať hru po boku niekoho, kto už vlastní Platinovú trofej, a zistia, že Platinová trofej hry je teraz aj ich. Výsledkom je, že podiel účtov PSN, ktorí sú držiteľmi platinovej trofeje, vzrástol za týždeň z 0,4 % na 0,6 % – žiadna maličkosť, bez ohľadu na to, aké malé sú tieto čísla!
Skutočne neuveriteľné je, koľko hráčov sa hrnulo hrať Tranted Deep Odkedy sa objavili správy o bezplatnej chybe Platinum Cup. Podľa exkluzívnych údajov z viac ako 3,3 milióna aktívnych účtov PSN sa hra 3. júla 2023 nenachádza medzi 200 najlepšími hrami v našom katalógu PlayStation. Potom sa zrazu hra dostala na 111. miesto. PUBG a Crash Team Rumble, ktorý sa zasekol.

Teraz, od pondelka 17. júla 2023, Tranted Deep Okrem 40 momentálne najaktívnejšie hraných sú hry pre PS5 a PS4 na 44. mieste Nárast minimálne o 77 % hráčov za posledné dva týždne. To znamená, že minulý týždeň sa hralo viac Star Wars Jedi Survivor, The Last of Us časť 1 a 2A tiež Astrova herňa – Hra je doslova nainštalovaná na každej PS5.

Chladné, neúprosné hĺbky.

Platinový pohár zadarmo je určite remíza, ale pochybujeme Tranted DeepAk by hra nebola ľahko dostupná na PS Plus, nárast počtu aktívnych hráčov by bol viac stratosférický. Hra je súčasťou katalógu hier PS Plus Extra od svojho opätovného spustenia v roku 2022, takže predplatitelia PS Plus Extra a PS Plus Premium k nej budú mať jednoduchý prístup. Okrem toho bola v máji 2021 ponúkaná ako bezplatná mesačná hra PS Plus, takže veľa predplatiteľov už má jej kópiu. Tranted Deep Už pár rokov.

Je fascinujúce vidieť, koľko žrebovacích pohárov je stále vo zvykoch hráčov na playstation – akosi to vyvoláva slzy. Získali ste už svoju trofej Stranded Deep Platinum? Alebo to vyskúšajte – všetci vieme, aké kontroverzné sú super ľahké trofeje PS Plus Platinum na TrueTrophy. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Graf zostavený pomocou herných údajov z 2,9 milióna aktívnych účtov PlayStation. Autorské práva na grafické informácie Herná inteligencia.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close