Technológie

Black Friday 2021 Najlepšie ponuky mobilných telefónov v predaji, ponuky iPhone 13 Pro Max až Samsung S21 Ultra 5G

Dobrý piatok (26. novembra) Ostáva už len jeden deň a predajcovia a poskytovatelia služieb už začali ponúkať ponuky na telefóny Apple a Android. Aby sme vám ušetrili čas a peniaze, hľadáme na internete tie najlepšie ponuky mobilných telefónov. Ak chcete získať najlepšie ponuky čierneho striebra skôr, ako zmiznú, pridajte si túto stránku, ktorá sa neustále aktualizuje, medzi záložky.

Kde nájsť najlepšie ponuky mobilných telefónov v čiernej farbe?

Vrátane čiernych strieborných predajcov Veľa, John Lewis A Amazon Znižuje cenu mobilných telefónov bez SIM karty (pozri nižšie na tejto stránke), ale väčšinou ide o sklad uhlíka (teraz jeho súčasť) Kari) A to vrátane poskytovateľov siete OblohaEE a Vodafone ponúkajú najlepšie ponuky čierneho striebra na 24-mesačné a 36-mesačné ponuky. Vyjednávanie bude prebiehať iba na balíkoch SIM.

Existujú ponuky na iPhone 13 Pro?

Úplne nový iPhone 13 Je veľmi žiadaný, takže zľavy sú nízke, najmä na špičkový profesionálny model. Všetko, čo uvidíme, tu bude okamžite uvedené. Apple vo všeobecnosti nie je známy priamym zapojením do čiernej a striebornej. Vo všeobecnosti je však možné nájsť sklady uhlíka / karí a ponuky pre iPhone Amazon, Okrem iných predajcov – najmä na iPhone 12, teraz to nie je najnovší model.

Môžete tiež očakávať najlepšie smartfóny od spoločností Samsung, Google, Sony a Huawei.

Najlepšie ponuky mobilných telefónov na rok 2021

1. Apple iPhone 13 Pro Max

24-mesačný neobmedzený dátový program 76, teraz முதல் 38 na prvých šesť mesiacov (úspora 228), tri

READ  Porovnali sme Apple Watch Series 6 vs Apple Watch Series 5. Aký je medzi nimi skutočný rozdiel?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close