Zábava

Canal+ Sport prináša českým a slovenským fanúšikom EPL

Počnúc Crystal Palace a Arsenalom od 5. augusta bude všetkých 380 zápasov anglickej Premier League dostupných exkluzívne pre Českú republiku a Slovensko prostredníctvom novovytvoreného športového kanála Canal+ Sport. Okrem toho má Canal+ Sport niekoľko futbalových programov vrátane pravidelných talkshow, predzápasov a recenzií, dokumentárnych filmov atď. Všetky zápasy anglickej Premier League budú vysielané v HD kvalite a so slovenským a českým komentárom.

Canal+ Sport bude dostupný prostredníctvom satelitných TV platforiem Skylink a freeSAT, ktoré vlastní M7, ako aj aplikácie Skylink Live TV, ktorá zabezpečí simultánny online prístup ku všetkým živým zápasom. Taktiež boli uzatvorené distribučné zmluvy so spoločnosťami Slovak Telekom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic na distribúciu Canal+ Sport, ktoré sprístupnia predplatiteľom anglickú Premier League na najbližšie tri roky.

„Poskytovanie nášho prémiového a široko dostupného športového programu stavia na dlhodobých výrobných skúsenostiach našich francúzskych a poľských kolegov z Canal+ v pravom českom a slovenskom štýle s lokálnymi odborníkmi a moderátormi vrátane známych mien zo sveta futbalu,“ hovorí Ladislav Řeháček, viceprezident Canal+ Luxemburg pre Českú republiku a Slovensko.

„Vďaka partnerstvu so spoločnosťami Slovak Telecom, DIGI Slovakia a T-Mobile Czech Republic bude značka Canal+ na českom a slovenskom trhu silnejšie debutovať a umožniť tak väčšiemu počtu divákov prístup k najlepšiemu obsahu anglickej Premier League. Canal+ doplní jeho ponuka obsahu s ďalšími produktmi od SPI a súvisiacich distribučných partnerstiev sa bude naďalej posilňovať,“ hovorí Berg Uziel, generálny riaditeľ spoločnosti SPI International, ktorá je teraz súčasťou skupiny Canal+ a je zodpovedná za B2B distribúciu produktov Canal+ v regióne.

Hans Troelstra, generálny riaditeľ M7 Group, hovorí: „Spustenie Canal+ Sports v Českej republike a na Slovensku je ďalším míľnikom v našej novej misii stavať na dlhoročných odborných znalostiach našej materskej spoločnosti Canal+ a stať sa lídrom vo vytváraní prémiového obsahu. . Bude k dispozícii ako TV Brick nielen našim vlastným predplatiteľom, ale aj iným poskytovateľom v regióne, ktorí chcú s nami spolupracovať na zlepšení poskytovania obsahu.

READ  Gitarista Red Hot Chili Peppers zomrel

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close