Technológie

Fran Burman z TOWIE odhaľuje druhé chudnutie v bielom oblečení

Fran Burman z TOWIE predvádza svoj prepotený břicho v tvarovanej bunde a nohaviciach, keď predvádza neuveriteľné druhé zníženie hmotnosti v celom bielom odeve

Nedávno stratil pôsobivé dva kamene.

V sobotu Fran Burman naďalej ukazoval výsledky prechodu na fitnes, keď pristál v štýlovom bielom oblečení na záhradnú párty.

Bývalá 29-ročná hviezda TOWIE si v vyrezávanej bunde strihla atraktívnu postavu v kombinácii s bielymi nohavicami tvarového strihu.

Aha: Fran Burman v sobotu naďalej ukazoval výsledky svojej zmeny fitnes, keď vyšiel v štýlovom bielom oblečení na záhradnú párty.

Fran, ktorý zdieľal na Instagrame sexi fotografiu, videl, ako sa jeho kopa sledovateľov zmierňuje, keď píše „Garden Party“.

S pármi nohavíc so vzorom pridala Fran svoj pád na vyššiu úroveň a svoj rám pridala na výške so štvorcovými opätkami s otvorenou nohou.

Televízna osobnosť, ktorá mala voľné lesklé tmavovlasé vlasy, zvolila ten najväčší pôvab a zároveň sa bravúrne pozerala na kameru.

Ústup: V marci predviedla kráska svoje neuveriteľné chudnutie v rovnakom odeve, ktorý minulý rok v lete vyvolal hrôzostrašné komentáre (na snímke v auguste 2020).

Staré časy: Keď sa minulý rok v auguste natáčal TOWIE v uniforme, bol po uzamknutí troch kameňov napadnutý vplyv na jeho vzhľad.

Ústup: V marci predviedla kráska svoje neuveriteľné chudnutie v rovnakom odeve, ktorý minulý rok v lete vyvolal hrôzostrašné komentáre (na snímke v auguste 2020).

Pristúpila s krúžkami zo slučkových náušníc a so zlatým retiazkovým náhrdelníkom.

Reality hviezda hodila dva kamene po trollovaní svojho vzhľadu počas krátkeho vystúpenia na TOWIE minulý rok.

Odvtedy svoju cestu chudnutia pre svojich nasledovníkov dokumentuje na svojom Instagrame.

Počas prvého celonárodného výluky Spojeného kráľovstva v roku 2020 televízna hviezda pri starostlivosti o svojho zosnulého dedka umiestnila viac ako tri kamene.

Na Frana, ktorý sa vrátil na TOWIE po dvojročnej augustovej neprítomnosti na výstave, sa zamerali zlí obri sociálnych médií.

READ  Súboj Samsung Galaxy Watch3 vs Apple Watch Series 5

Mediálna osobnosť navrhla rovnaké oblečenie po tom, čo sa v marci vydala na Instagram a vďaka zlepšeniu stravovania a životného štýlu dala dva kamene.

Zdieľaním krátkeho videa s nasledovníkmi povedal: „Mnoho z vás sa hádalo o týchto nepríjemných šatách.

„Nerozumiem, prečo má každý toľko. Toto je af ***** g oblečenie. Nasadil som späť. Jedná sa o rovnaké šaty, aké som mala predtým. „

Fran povedala, že ľutuje, že si kúpila šaty House of CB, ale mala dôveru v predavačku, ktorá jej mala pomôcť, pretože mala veľkosť 14 a nezvykla si kupovať oblečenie tejto veľkosti.

„No a čo, urobil som chybu, pú,“ dodal. „Už ma nezaujíma, čo ktokoľvek hovorí. Vaše šťastie je hlavná vec. Nerobte si starosti s tým, čo hovorí ktokoľvek iný. „

Rodina: Počas prvej celonárodnej blokády v Británii váži televízna osobnosť viac ako tri kamene pri starostlivosti o svojho zosnulého dedka

Rodina: Počas prvej celonárodnej blokády v Británii váži televízna osobnosť viac ako tri kamene pri starostlivosti o svojho zosnulého dedka

Reklama

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close