Technológie

Hráč Destiny 2 ohromený podivnou hrdinskou verejnou udalosťou „Odmena“

Hráč Destiny 2 sa vydal na Reddit, aby zdieľal video s „odmenou“, ktorú dostal za dokončenie hrdinskej verejnej udalosti.

Verejné udalosti boli veľkou súčasťou Destiny 2 a ponúkali užitočné odmeny za dokončenie aktivít založených na prílive a odlive na rôznych planétach a mesiacoch. Bungie sa rozhodli znížiť ponúkané odmeny a postupne sa stali predovšetkým nápomocnými pri získavaní rôznych cien.

Heroic Public Events sú náročnejšou verziou, ktorú je možné spustiť dokončením špecifických mechaník počas bežnej verejnej udalosti. Hoci sa tým náročnosť mierne zvyšuje, zvyčajne to stojí za to vďaka skvelým odmenám ponúkaným na konci.

Článok pokračuje po reklame

Teraz,​​​​hráč zdieľal príspevok na sociálnych médiách, ktorý dokumentoval jeho osobné nešťastie po tom, čo nezískal odmeny, po ktorých túžil.

Verejná udalosť Destiny 2 odmeňuje hráčovu snahu… ničím

V príspevku Reddit, zdieľali krátky vrchol svojej verejnej akcie prerozdeľovania éteru na nešťastnom Mesiaci Guardian. Po porážke Prvotného éterového Servitora si išli vyzdvihnúť odmeny z truhlice, ktorá po otvorení nič neponúkala.

Komunita sa rýchlo podelila o svoje spoločné sympatie k situácii a širokú nespokojnosť s celkovým stavom vecí verejných. Jeden povedal: „Verejné udalosti v tejto hre sú vtip. Keďže ich prenasledovali, aby ľudia prestali dostávať legendy, nemalo zmysel to robiť. Prisahám, že by v tejto hre radšej mali viac vecí, ktoré strácajú čas, než vecí, ktoré vám niečo dávajú.

Článok pokračuje po reklame

Ďalší priznal: „Takéto maličkosti Destiny naozaj bolia. Nedostatok rešpektu k investícii času. Odmeny boli pre mňa vždy problémom. Destiny má veľa predmetov/koristi. Zhadzovanie príliš veľkého množstva predmetov z miest môže ľudí zmeniť.

READ  Amara Raja Batteries má investovať do európskej technologickej spoločnosti InoBat Auto

Iní navrhli vrátiť sa k prvej hre Destiny a hľadať riešenia problému: „Myslím si, že D2 vidí, aké odmeňujúce sú verejné udalosti v D1. mody svetla (s upgradovacími jadrami) (možno zmeniť). Myslím, že by mali zaručiť aspoň jeden legendárny svetový pád a 2 za hrdinstvo.

Článok pokračuje po reklame

Bungie je pod tlakom, aby pred The Final Shape napravila kurz, pretože všeobecné rozčarovanie z rozšírenia Lightfall je až príliš zjavné. S týmto rozšírením, ktoré má priniesť vyvrcholenie siedmich rokov rozprávania príbehov v Destiny 2, bude tlak na historické maximum.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close