Technológie

Hráči Zelda: Skyward Sword HD hlásia frustrovanú chybu soft-lock

Ďakujeme za vydanie minulý mesiac The Legend of Zelda: Skyward Sword HD„Nová generácia fanúšikov, ktorí si po prvý raz užívajú úvodný príbeh série. Našťastie tí z vás, ktorí mali šťastie, robia neustály pokrok – ostatní bohužiaľ také šťastie nemajú.

Za posledné dva týždne a Nie Z Hráči V hre bol hlásený nepríjemný defekt mäkkého zámku. Vnútri objektu funguje jednotka pre hráča tak, že pohybuje hniezdom po niekoľkých cestách po ceste, aby vytvorila základňu, ktorá sa dostane do vyššej oblasti; Niektorí ľudia bohužiaľ zistia, že klietka je uviaznutá v zlej polohe a nemôže presunúť celú cestu.

Tento problém zachytil používateľ Reddit Searx nižšie

Toto je určite zvláštna malá porucha a nikto nemá definitívnu odpoveď, prečo sa to deje alebo aké opatrenia by mal hráč urobiť, aby to spustil. Počas našej vlastnej hry sme mohli túto časť hry bez problémov dokončiť, takže to ovplyvní iba vybraných hráčov.

V rozhovore pre Reddit sa hráči podelili o svoje vlastné skúsenosti s chybou a o to, ako ju dokázali napraviť:

„Tiež sa mi to stalo. Len som párkrát reštartoval konzolu a znova načítal uloženie. Teraz, keď mám softvér, dúfam, že to vyriešia. Nechcem hru reštartovať.“

„To isté sa mi stalo. Hru som úplne zastavil [finally] Späť do miestnosti bolo opravené. „

„Páni, myslel som si, že mi niečo chýba, ale v skutočnosti si myslím, že je to porucha. Je trochu frustrujúce vrátiť sa kvôli tomu do tejto miestnosti, ale hej, možno to Nintendo zladí s ostatnými hráčmi.“

Ak narazíte na tento článok, pretože ste uviazli na jednej lodi týchto nešťastných hráčov, zdá sa, že najlepším riešením je úplne vypnúť softvér a vrátiť sa do príslušnej miestnosti. Ak ste si to prečítali skôr, ako sa dostanete k tejto časti hry, je asi múdre ušetriť čas, keď ste v banskom zariadení Lanoyar!

READ  Slovensko podpísalo dohodu o rámci pre štrukturálne investičné výdavky EÚ - EURACTIV.com

Máte nejaké problémy s touto časťou hry? Ako ste našli Zelda: Skyward Sword HD? Dajte nám vedieť v komentároch.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close