Zábava

Je známy najsexi muž roku 2020: Brad Pitt sa opäť dostal do TOP 12 a kto ešte?

Magazín People pravidelne vyberá najsexi muža planéty pre aktuálny rok. Tentoraz dostal prednosť herec, ktorý nepatrí k najslávnejším v Hollywoode. Ale po udelení tohto titulu sa už môže tešiť na nové ponuky, ktoré mu teraz určite prídu.

Hviezda komiksu zvíťazila

Členovia poroty sa aj tento rok rozhodli pre herca. Ako je často zvykom, neprilákali ich súčasné najväčšie hviezdy šoubiznisu. Výber časopisu People padol na Michaela B. Jordana. Doteraz to bolo hlavne súčasťou rôznych komiksov.

Michalel B. Jordan

Fotogaléria

Michalel B. Jordan

Zdroj: Profimedia

Hral napríklad v Lige spravodlivých, Čiernom panterovi či Fantastickej štvorke. V súčasnosti pracuje na filme Bez výčitiek svedomia podľa románu Toma Clancyho a na treťom pokračovaní Creed. Jordan sa minulý rok objavil aj v klipe Alice Keys a môžeme ho tiež spoznať ako začínajúceho režiséra.

Ženy z jeho rodiny sú na neho veľmi hrdé

Michael B. Jordan v rozhovore pre People uviedol, že jeho priatelia ho často dráždili, že túto cenu nikdy nemôže získať. Teraz je na titul veľmi hrdý, ale nemyslí si, že mu to veľmi zmení život.

Aj keď si plní svoj sen a zahral si už vo viacerých trhákoch, stále to nie je až tak na očiach verejnosti. Herec je preto šťastný, že môže ísť v pokoji na večeru a nemá po celý čas zvedavých fotografov.

Michael B. Jordan

Fotogaléria

Michael B. Jordan

Zdroj: Profimedia

Je však otázne, či si dokáže uchovať toto súkromie aj po získaní tohto prestížneho titulu. Jordan bude považovaný za obzvlášť hrdý na ženy v jeho rodine, ktoré sa ešte viac potešili, že sa objavili na titulnej strane tohto časopisu ako samotné ocenenie.

READ  Peter Rhodes v škótskom metre predchádza frustrácii a hrozbe preplnených domov

“Keď žila moja stará mama, niečo také zhromaždila a potom to moja mama prirodzene prečítala spolu s mojimi tetami. Tento nadpis bude mať pre nich určite špeciálne miesto,” uviedol Michael v rozhovore pre Ľudia.

Všetci môžeme zmeniť svet

Herec je často zapojený do rôznych charitatívnych kampaní. Je to podľa neho kompenzácia za úspech v jeho živote.

“Myslím si, že na všetko je ten pravý čas. Svoje chvíle som si vybral, aby som dosiahol čo najväčší vplyv. Všetci môžeme podniknúť kroky, veľké aj malé, aby sme pomohli dosiahnuť zmenu, ktorú chceme vidieť,” vyzval Jordan svojich fanúšikov, aby nečinne a byť aktívny.

Michael B. Jordan

Fotogaléria

Michael B. Jordan

Zdroj: Profimedia

Sám tento rok výrazne podporuje hnutie Black Live Matters a je zástancom rovnakých príležitostí pre všetkých aktérov bez ohľadu na farbu pleti, pohlavie, národnosť alebo sexualitu.

Stále je slobodný. Akú lásku hľadá?

A teraz zbystrite svoju pozornosť, milé divy. Najsexi muž planéty stále nie je pridelený. Aj keď vo februári budúceho roku oslávi 34 rokov, zatiaľ sa mu nepodarilo nájsť žiadnych vyvolených. Michael B. Jordan pripustil, že je veľmi ťažké zvoliť si svojho budúceho partnera.

Hovorí sa o nej, že má presný zoznam, ako by táto dáma mala vyzerať a aké vlastnosti by mala spĺňať. Sám však pripustil, že to bolo pravdepodobne tým, že bol stále slobodný.

Michal B. Jordán

Fotogaléria

Michal B. Jordán

Zdroj: Profimedia

Najdôležitejšie pre neho je porozumenie, pretože práca herca nie je ľahká a nemôže sa neustále stretávať s množstvom výčitiek, ktoré by narušili ich vzťah. Bol by tiež rád, keby mala dobrý zmysel pre humor.

READ  Lídri strednej Európy si pripomínajú 30. výročie vicekráľovstva

Z fyzického hľadiska sú ženy prvé, ktoré si všimnú úsmev a zuby, čo je však počas pandémie trochu komplikované. Preto priznáva, že si tiež lepšie uvedomoval krásu svojich očí a nevyhýba sa ani vizuálnemu hodnoteniu bokov, rúk a nôh.

Niekedy sa cíti pod tlakom, pretože veľa ľudí v jeho okolí je ženatých. Sám o tom párkrát premýšľal, ale nakoniec jeho vyvolení neboli pre neho dosť dobrí, a tak z týchto vzťahov vycúval.

Kto sa dostal do TOP 12 najsexi mužov roku 2020?

Chris Evans, Dwayne Johnson, Paul Mescal

Fotogaléria

Chris Evans, Dwayne Johnson, Paul Mescal

Zdroj: TASR / Profimedia

1. Michael B.Jordan

2. Chris Evans

3. Dwayne Johnson

4. Paul Mescal

5. Maluma

6. Pedro Pascal

7. Chris Rock

8. Paul Rudd

9. John David Washington

10. Brad Pitt

11. Manny Jacinto

12. Steve Kornacki

Pozri sa do fotogalérie, kto sa ešte dostal do rebríčka, je tam aj tvoj obľúbený?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close