šport

Karolína Muchová zdolala vo 4. kole US Open Američanku Taylor Townsendovú

NEW YORK (AP) – Karolína Muchová postúpila do štvrtého kola US Open piatkovým víťazstvom 7:6 (0), 6:3 nad Taylor Townsendovou.

Muchová, desiata tohtoročná finalistka French Open, vyrovnala svoje najlepšie výsledky vo Flushing Meadows. Townsend na 132. mieste vyhral len 23 zo 70 základných bodov a mal 39 nevynútených chýb.

Po tom, čo sa Muchová tento mesiac dostala do finále vylaďovacieho podujatia v Cincinnati, vstúpila na US Open s lepším umiestnením a dynamikou, keď prehrala v priamych setoch.

Ďalej bude čeliť Číňanke Xinyu Wang, ktorá zdolala Slovenku Annu Karolínu Schmidlovú 4:6, 6:3, 6:2.

V piatkových úvodných zápasoch tretieho kola sa najlepšie nasadený Ika Sviatek postaví proti slovinskému kvalifikantovi Kaja Juanovi a 14. nasadený Američan Tommy Ball proti 21. nasadenému Alejandrovi Davidovičovi Foginovi zo Španielska.

V posledných zápasoch proti 32. nasadenej Elise Mertensovej, č. 6 Coff a zahŕňa zápas medzi Caroline Wozniacki a Jennifer Brady, ktorá sa nedávno vrátila k tenisu.

READ  Inter Miláno chce v novej sezóne Serie A získať titul Juventusu

Druhý nasadený Novak Djokovič bude hrať proti srbskému kolegovi Laszlovi Djerovi, 32. nasadenému, v noci na štadióne Arthura Ashea. Djokovič sa ženie za svojím 24. grandslamovým titulom a odchod troch vyšších nasadených v polovici žrebu – č. 4 Holker Rooney, č. 5 Kasper Ruud a č. 7 Stefanos Tsitsipas – by mu mohol pomôcť vyčistiť cestu.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close