šport

Li Na zobrazená, ako sa čínska tenisová legenda pripravuje na návrat na kurt s Rogerom Federerom vo Wimbledone

Čínska tenisová skvelá Li Na je späť v All England Clube pred jej návratom na budúci týždeň na posvätný Wimbledon.

Roger Federer (41) – osemnásobný majster mužov vo Wimbledone – a Lindsay Vonnová boli v stredu počas obeda v klube členov na snímke so športovými členmi.

Obrázok, ktorý zverejnila americká olympijská víťazka v krasokorčuľovaní Vonnová vo svojom príbehu na Instagrame a účte na Twitteri, sa stal virálnym na čínskych sociálnych sieťach, pričom Liho fanúšikovia len zriedkavo zazreli hviezdu na dôchodku.

Dvojnásobný grandslamový šampión Li má viac ako 21 miliónov fanúšikov na platforme Weibo podobnej Twitteru, ale už takmer tri roky nezverejňuje žiadny obsah.

Číňanka Li Na bozkáva majstrovskú trofej po tom, čo vo finále ženskej dvojhry na Australian Open 2014 zdolala Slovenku Dominiku Cipulkovú. Foto: A.P

Li, ktorá zavesila raketu po víťazstve na druhom majore na Australian Open v roku 2014, je späť vo Wimbledone prvýkrát po 5 rokoch a zúčastní sa ďalšej ženskej pozývacej štvorhry so svojou dlhoročnou priateľkou a súperkou Agnieszkou Radwanskou. . týždeň.

Li, šampiónka French Open z roku 2011, skvele prehrala s Poľkou Radwanskou, ktorá má teraz 34 rokov, vo štvrťfinále dvojhry vo Wimbledone v roku 2013 – po kontroverznom stretnutí v prvom sete – čo mnohí považovali za zisk titulu v tom roku.

Čínsky Wu „stratil rozum“ po záhadnom lekárskom oddychovom čase vo Wimbledone

Čínska hviezda našla čiaru podaním pri nastavenom bode, ale loptička nevystrelila. Po výsluchu rozhodcu sa rozhodol nevyzývať a zápas napokon prehral v troch setoch.

Zdá sa však, že Li a bývalá svetová dvojka Radwanska na dôchodku – ktorá v tom roku prehrala so Sabinom Lisickim v semifinále – boli všetci odpustení – a od budúceho utorka, 11. júla, budú spolu hrať.

Bude to Liovo prvé vystúpenie na Turnaji legiend od Australian Open 2019 v Melbourne.

Vyzdvihol si výstroj, aby sa v stredu vrátil do akcie s Ericom Babolatom, generálnym riaditeľom výrobcu tenisového vybavenia Babolat.

Tenisoví fanúšikovia využili sociálne siete, aby vyjadrili svoje potešenie z vyhliadky vidieť Li znova hrať, pričom mnohí boli prekvapení, keď sa objavila vo Wonovom filme.

„Je úžasné, že Li Na a Aka Radwanska hrajú spolu ako legendárne duo!“ napísal jeden používateľ Twitteru.

„Počkaj, Lee Na je vo Wimbledone!? Aké skvelé,“ povedal ďalší.

READ  Island vs. Predpovede utorňajšej kvalifikácie ME vrátane Portugalska

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close