Svet

Minútu ticha za výbuch v libanonskom prístave Bejrút

Tisíce ľudí vyšli do ulíc, aby si pripomenuli tragédiu, ktorá sa stala presne pred rokom. Protestujúci tlačia do parlamentnej oblasti

Demonštranti sa pokúšajú preniknúť do parlamentnej oblasti – Väčšina protestujúcich bola medzi protestujúcimi, ale zapojili sa aj niektorí predstavitelia. Polícia odmietla správu o použití gumových striel na demonštrantoch, ktorí sa pokúšali prelomiť kovové zábrany a ktorí sa pokúsili prelomiť kovové zábrany v blízkosti námestia Place de El Eto v Bejrúte na ochranu libanonského parlamentu.

Výročie Počas spomienkovej ceremónie znova a znova zazvonili kostolné zvony, pretože mušíni z mešít recitovali verše z Koránu. Uskutočnila sa aj ukážka s napätými momentmi proti vláknu a stavu.

Pozdĺž diaľnice vedenej Bejrútskym prístavom sa zhromaždili ľudia z rôznych miest v krajine a z rôznych okresov hlavného mesta, aby sa zúčastnili na sprievodoch. Prišli príbuzní obetí, aktivisti občianskej spoločnosti, stúpenci dôležitých politických platforiem politického zriadenia obvinení z korupcie a zlého vládnutia, firmy a odborníci ako lekári, právnici a učitelia.

READ  Nemocnica v Kábule bola napadnutá

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close