Hlavné správy

Najvyššia budova Slovenska je takmer hotová

Prvý bratislavský mrakodrap, Eurova Tower, dostal povolenie na užívanie. Výstavba najvyššej budovy na Slovensku pod vedením JTRE je takmer dokončená. Pred odovzdaním nehnuteľností na jar 2024 majú byť dokončené len byty a spoločné priestory.

46-poschodová Euroa Tower je poslednou súčasťou rozšírenia obľúbenej nábrežnej oblasti, ktorá zahŕňa obchodné centrum Euroa, administratívne budovy Bribinova 34 a Bribinova 40, byty na nábreží a veľké verejné priestranstvá. 168-metrová veža Euroa Tower navrhnutá spoločnosťou GFI Architecture Studio je už teraz jedinečným pohľadom na panorámu Bratislavy.

Spojenie zmiešaných aktivít s atraktívnymi verejnými priestormi urobilo z Eurovie živé miesto v Bratislave a na tejto atmosfére sa snažíme stavať. Našou víziou je vytvoriť kvalitný mestský priestor v rýchlo rastúcej časti mesta.
Pavel Pelikan, generálny riaditeľ JTRE

Byty v mrakodrapoch vyvolali veľký záujem: 90 percent zo 408 domov je predaných, zatiaľ čo viac ako 30 bytov s jedinečným výhľadom sa pripravuje na predaj.

Na záver sme si nechali výnimočné penthousy, ktoré predstavujú prémiovú ponuku bratislavského realitného trhu. Takéto byty budú k dispozícii na štyroch podlažiach, vrátane najvyššieho 44. a 45.
Evan Bradko, riaditeľ predaja rezidenčných nehnuteľností JTRE

READ  Pre nedostatok údajov Slovensko Rusko nemohlo vyhlásiť vakcínu Govt za bezpečnú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close