Zábava

Ocenená „Art Talent Show“ v Karlových Varoch natočená spoločnosťou Filmoter (exkluzívne)

Obchodný zástupca so sídlom v Prahe Filomotorický Dvojnásobne ocenená Adela Comerci a Thomas Bojar nastúpili do špeciálneho dokumentu „Art Talent Show“. Filmový festival v Karlových Varoch V mesiaci júl.

Filmové hnutie po premiére v Karlových Varoch, kde získal Grand Prix v súťažnej kategórii Proxima a Medzinárodnú cenu kritikov FIPRESCI, kúpilo severoamerické práva.

Viac od Variety

Aero Films uvedie film do kín v Českej republike v októbri a FilmExpanded na jar.

Nasledujú prijímacie skúšky na Akadémiu výtvarných umení v Prahe a hľadanie ďalšej generácie talentovaných umelcov. v nej Preskúmanie pre RozmanitosťJessica Kiang opisuje film ako „vtipný“ a „Wisemanovský“ a dodáva, že je „zbytočný, ale zvláštne nádejný“. Napísal, že je to „menej dokument o umení alebo talente ako o sizyfovskej úlohe hodnotiť jedno a pestovať druhého“.

Bojar a Komrzý „sa zameriavajú na rôzne procesy a prístupy, ktoré používajú rôzne ateliéry, pri znižovaní rastu súčasných uchádzačov, učiteľov v rozhovoroch medzi sebou a ich budúcimi študentmi počas týchto stresujúcich, vyčerpávajúcich a pravdepodobne aj niektorých srdcervúcich dní.“

Film vzniká v produkcii GPO Platform a v koprodukcii Českej televízie.

Komryho predchádzajúci film Jednotka intenzívneho života získal Českú národnú filmovú cenu Českého leva.

Bojarov predchádzajúci film „Off Sides“, ktorý tiež zastupuje Filmotar, sa natáčal vo Visions to Reel, Karlových Varoch, Edinburghu a Odese.

Odroda Najlepšie

Prihlásiť Se Odrodový bulletin. Sledujte nás pre najnovšie správy Facebook, TwitterA Instagram.

Kliknite sem a prečítajte si celý článok.

READ  Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová európska priateľka Brada Pitta?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close