šport

Onefootball Indian Super League zachytáva medzinárodnú súťaž | Správy

Indickú superligu po prvýkrát mimo indického subkontinentu vysiela OneFootball.

Vďaka živým zápasom a najdôležitejším udalostiam počas sezóny 2021/22 bude vystavený vo viac ako 200 krajinách prostredníctvom aplikácie OneFootball a jej webovej stránky.

Do európskych líg ide po dánskej Superlike, islandskom najvyššom futbale, profesionálnej futbalovej lige Kazachstanu, lotyšskom Versailles, severoírskej Premiership, nórskej Elizerian, poľskej Extraclose, slovenskej superlige a švajčiarskej superlige. Minulý mesiac podpíšte zmluvu o vysielaní.

Nikolaus von Doetinchem, viceprezident, OTT & Media Rights, OneFootball, povedal: „Indická Super League je mladá a rýchlo rastúca súťaž. Sme odhodlaní priviesť fanúšikov bližšie k akcii ako kedykoľvek predtým a pre futbalových fanúšikov je tu ďalšia vzrušujúca súťaž.“ užiť si s ISL.

Hovorca ISL dodal: „Sme radi, že sa môžeme spojiť s OneFootball, aby sme fanúšikom po celom svete priniesli ďalšiu sezónu ISL. Hero Indian Super League je neustále v kontakte s mladým publikom a generuje nadšených fanúšikov po celom svete. Prostredníctvom nášho partnerstva s OneFootball bude ISL môcť pokračovať vo svojom úsilí prilákať mládež a globalizovať indický futbal.

READ  Corda sa zameriava, keď porazil Tsongu v Montpellier

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close