Zábava

Paul Weller fotografoval s chlpatým priateľom na natáčaní svojho prvého filmu

Chris Hastings pre The Mail on Sunday

22:12 14. januára 2023, Aktualizované 23:29 14. januára 2023

  • Paul Weller (64) debutuje v Hollywoode s pripravovaným filmom Blitz
  • Film rozpráva príbeh nacistických bombových útokov v Londýne
  • Bývalý frontman skupiny Jam natáčal na Rubell Street, neďaleko stanice Waterloo, spolu s ďalšími hercami vrátane kandidátky na Oscara Saoirse Ronan.

Vyzerá to, že Mogfather sa stal ‚Mogfather‘, keď Paul Weller debutuje na veľkej obrazovke – s rozkošnou mourovatou mačkou.

Bývalý frontman skupiny Jam sa vo veku 64 rokov vydáva na svoju novú hollywoodsku kariéru a okamžite sa ocitol v prestížnej spoločnosti nominovanej na Oscara Saoirse Ronan na natáčaní pripravovaného výpravného vojnového filmu Blitz.

Film, ktorý režíroval Sir Steve McQueen, rozpráva príbeh o nacistických bombových útokoch, ktoré terorizovali Londýn v 40. rokoch.

Paul Weller hrá na veľkej obrazovke vo veku 64 rokov po boku svojej rozkošnej mourovatej mačky.
Herci boli minulý týždeň videní pri natáčaní na Rubell Street neďaleko stanice Waterloo, kde sa objavili v stovkách filmov, televíznych relácií a reklám (na obrázku – Saoirse Ronan)

Herci boli minulý týždeň videní pri nakrúcaní na Rubel Street neďaleko stanice Waterloo, ktorá sa objavila v stovkách filmov, televíznych relácií a reklám a zostala nezmenená od postavenia robotníckych chatiek v 19. storočí. Weller bol videný natáčať scény s nováčikom Elliottom Heffernanom.

Výroba sa čoskoro presunie do Temže vo Wapping vo východnom Londýne, kde obyvatelia boli varovaní, že pravdepodobne dôjde k „počuteľným ranám“, keďže posádky špeciálnych efektov simulujú bomby dopadajúce na vodu.

Ako predskokan pre mod revivalistov The Jam, Wellerov pôsobivý zoznam hitov zahŕňa albumy ako Going Underground, That’s Entertainment a Down Called Malice, ako aj All Mod Cons a Setting Sons.

Blitz je jej prvým pokusom o slávu na veľkej obrazovke, ale je v bezpečí s ďalšími hercami vrátane Stephena Grahama a Kathy Burke z Line of Duty – a režiséra Sira Steva, ktorý získal Oscara za 12 rokov otrokom.

READ  Vin Diesel vysvetľuje, že hovädzie mäso s Dwayne 'The Rock' Johnson

Blitz bude uvedený v kinách pred streamovaním na Apple TV.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close