šport

Predpovede prvého dňa ATP Mallorca vrátane Molkona vs Kekmanoviča

Záverečné vedenie na ceste do Wimbledonu na turnaji ATP Mallorca Open sa čoskoro začne. Nedeľa Major Draw Action začína vzrušujúcim zápasom medzi dvoma vychádzajúcimi hviezdami a ako vždy, na LWOT ponúkame naše ukážky a predpovede pre každý zápas. Kto si však zaznamená miesto v druhom kole?

Predpovede ATP Mallorca na 1. deň

Mackenzie McDonald vs Joa Sosa

tvárou v tvár: McDonald’s 2-1 Sosa

Hoci sa im posledné týždne na povrchu nedarilo, obaja hráči mali predchádzajúce výsledky na tráve dobré. McDonald, ktorý skončil vo Wimbledone v roku 2018 na 16. mieste, čelil prinajmenšom tvrdej opozícii, keď prehral s Iljom Ivashkom a Felixom Agarom-Aliasimom. Sousa, ktorý postúpil do štvrtého kola o rok neskôr, sa posledné dva roky na trávniku trápil.

Minulosezónny rekord 2:5 bol sklamaním, ale v tejto sezóne to skončilo 0:2 dvoma porážkami s Rodom Albottom. Obaja sa proti sebe postavili iba na pomalších povrchoch, najskôr v prípravných rozhovoroch tohtoročných kvalifikácií v Madride a Ríme v Indian Wells v roku 2019. McDonald vyhral dva z nich a vzhľadom na to, že táto sezóna na tráve bola viac než len portugalským hráčom, mal by byť americkým favoritom.

Predpoveď: McDonald’s 2
Vložiť z Getty Images

Jaum Munar vs Aslan Kardashiv

tvárou v tvár: Kardashian 2-1

Zápas medzi dvoma hráčmi, ktorí mali za sebou opačné sezóny, napriek tomu, že zdieľali slabý rekord na tráve. Munar, ktorý má v tom roku 32 až 14 rokov, vyhral v Perugii napriek tomu, že nehral svoj najlepší tenis a získal druhý titul Challengera v tomto roku. Hoci na tráve je to preňho iný príbeh, Španiel na svoj prvý kariérny úspech na povrchu stále čaká aj napriek tomu, že odohral osem trávnatých podujatí. Kardashianove 2-8 úspechy na trávniku neboli o nič lepšie, najmä ak vezmeme do úvahy ich víťazstvá proti Aldinovi Cedikovi a Alejandrovi Tabillovi. Rus má od odchodu z Austrálie celkovo zlú sezónu, hoci z posledných desiatich zápasov vyhral iba jeden. Munarovi sa darilo na divokú kartu a bola to skvelá príležitosť konečne získať prvé víťazstvo na tráve.

READ  Nemecko umožňuje účastníkom majstrovstiev Európy vo futbale vstup bez izolácie

Predpoveď: V Munar 3
Vložiť z Getty Images

Alex Molkon vs Myomir Kekmanovich

tvárou v tvár: Prvé stretnutie

Po minulej sezóne na veľkom turné sa Molkon dobre etabloval. Dvadsaťštyriročný hráč sa dostal nielen do finále v Marakéši a Lyone, ale prekazil výbornú tréningovú zápletku a teraz má vo svojom rohu Marion Wajdu. Kekmanovič zaznamenal v tejto sezóne niekoľko solídnych bodov vo štvrtom kole v Austrálii a štvrťfinále v Indian Wells a Miami. Molkon nemá skúsenosti na tráve, čo je jeho tretí zápas na povrchu.

Slovenka sa minulý rok priblížila kvalifikácii na Wimbledon, minulý týždeň prehrala s Dalenom Greigspurom v 1. kole Hale. Kekmanovič sa dostal do finále jedného zo svojich dvoch veľkých turnajových finále, keď v poslednej prekážke v Antalyi 2019 podľahol Lorenzovi Sonekovi. Srbi však nezískajú výhry na tráve mimo tohto behu. Aj napriek skúsenostiam Molkona sa tu prikláňam k Molkonovi, no môžeme očakávať tvrdú konkurenciu.

Predpoveď: Molkan In3

Hlavná fotka:
Vložiť z Getty Images

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close