Hlavné správy

Predpovede Slovensko vs. Malta, závodné konflikty a bezplatné tipy (27/03/2021)

Po zlom začiatku kvalifikácie majstrovstiev sveta Malta, ktorá doma prehrala s Ruskom 3: 1, dúfa, že pôjde na Slovensko a získa víťazstvo alebo aspoň bod na ceste. Bude to zaujímavý boj, pretože oba tímy sa už predtým stretli v kvalifikačnom kole majstrovstiev sveta. Zistite v našich predpovediach, ktorý tím je nad touto úrovňou.

Naše najlepšie bezplatné tipy pre Slovensko vs Malta

Tu sú Panditfeet, ukážky súťaží založené na štatistikách skupiny faktov, nových a H2H analýze. Tu sú naše najlepšie bezplatné predpovede a tipy pre Slovensko vs Malta:

Celkový počet cieľov: viac ako 2,5 @ 1,57 (4/7)

Celkové ciele na Malte: Viac ako 0,5 @ 2,75 (7/4)

Tím skóroval v oboch regiónoch: Slovensko 1,67 (4/6)

Poznámka: 27/03/2021 Vyššie uvedené rozpory budú pred sobotným futbalovým zápasom zvrátené. Najnovšie nezrovnalosti nájdete v stávkovej kancelárii.

Celkových cieľov je viac ako 2,5

Napriek tomu, že sa v prvom predkole javila ako silný tím, Malta sa v druhom polčase vrátila silná, keď držala loptu o 48% vyššie v porovnaní so 42% v prvom polčase. Proti Rusku mali päť striel. V druhom polčase mierila Malta proti jednému výstrelu divákov, ktorý strelil 56 gólovTh Joseph Mpong a Anton Shunain na poslednú chvíľu. Bol to vynikajúci výkon napriek tomu, že v prvom polčase padol na Rusko 2: 0. S takým vzrušujúcim výkonom proti štvrťfinalistom majstrovstiev sveta 2018 podporujeme Maltu, aby v sobotu našla sieť proti Slovensku. Slovensko si naopak udržalo na ceste na Cypre čisté konto, v zápase držalo 60% lopty, chýbalo im dve veľké šance a mierilo na tri strely. Keďže v prvom zápase nedokázali skórovať, v sobotu je proti súperom dobrý rekord, a preto podporujeme Slovensko v hľadaní siete v tomto zápase.

READ  Slovenský Peter Sagan zvíťazil v 10. kole, Egan Bernal si udržal prezidentský Jersey-Sports News, prvý príspevok

Ciele na Malte spolu 0,5

Bol to neuveriteľný úspech, že Malta vo svojom prvom zápase pred pár dňami dokázala streliť gól štvrťfinalistom majstrovstiev sveta. Napriek 60% dominancii na Cypre bude v tomto zápase obzvlášť povzbudivý výkon v druhom polčase proti Rusku proti tímu, ktorý nedokázal skórovať v prvom zápase. Pokiaľ ide o tento bod, Malta by chcela dokázať a využiť bod havárie Chorvátska so Slovinskom. Na Slovensku mohol streliť najmenej jeden gól. Preto sa stavenie viac ako 0,5 gólu na publikum zdá byť v knihách neoceniteľné.

Slovensko boduje v oboch oblastiach

Slovensko sa stáva obľúbencom tejto zložky. V kvalifikácii majstrovstiev sveta 2017 nastúpili proti súperom v sobotu, obe kolá zvíťazili 3: 1 na ceste a 3: 0 doma. Slovensko zvíťazilo aj v medzinárodnom priateľskom zápase s Maltou 1: 0. Vďaka zraniteľnej obrane je Malta v H skupine ľahkým cieľom, ktorý Slovensko podľa odhadov využije strelením najmenej jedného gólu v obidvoch regiónoch v sobotu 27. 3.21.

Slovensko vs. Malta: Ukážka zápasu

Ak strelili proti Malte v posledných troch stretnutiach 7 gólov, urobí Slovensko viac škody svojim sobotným súperom. Napriek tomu, že z posledných desiatich zápasov vyhrali iba štyri, hostitelia často hrali proti tvrdším súperom ako Malta. Malta tiež vyhrala štyri zo svojich posledných desiatich zápasov, väčšinou proti tímom z nízkych umiestnení ako Andorra, Lichtenštajnsko, Lotyšsko a Gibraltár na zozname FIFA. V tomto zápase spôsobí Slovensko na 35. mieste podľa FIFA škody na Malte, ktorá sa v rebríčku FIFA umiestnila na 176. mieste. Podpora hostiteľov pri odchode z publika na plný úväzok s viac ako 2 cieľmi je v knihách skvelá.

Najlepšie stávkové kurzy a štatistiky pre Slovensko vs Malta

Na základe vyššie uvedenej analýzy a skupinového náhľadu sme vybrali tie najlepšie kontrasty medzi najlepšími britskými stávkovými kanceláriami. Pozri sa.

READ  Český herec bojoval s depresiou: Najťažšia forma samovraždy!

Kvalifikácia Európy – majstrovstiev sveta

Slovensko

V.S.

Malta

27.03.2021

Najvyššie kurzy podľa 6 Bookmakerov

Otázky týkajúce sa Slovenska vs. Malta

slovensko vs malta tipy

Kto je v tejto súvislosti najobľúbenejší?

Slovensko sú najobľúbenejšie, ktoré z posledných troch stretnutí vytiahli publikum.

Kde môžem sledovať zápas v Spojenom kráľovstve?

Diváci vo Veľkej Británii môžu súťaž zachytiť naživo na stanici Sky Sports.

Kde bude konkurencia?

Slovensko bude hosťom na štadióne Antona Maldinskoho.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close