šport

Premier League: Milan Škriniar je pre Mourinhu jasnou prioritou

dnes 11:15
|

O možnom prestupe slovenského futbalového obrancu Milana Škriniara z Interu Miláno do Tottenhamu Hotspur sa má rozhodnúť cez víkend. Podľa talianskeho novinára Fabrizia Romana by si mali oba kluby v sobotu opäť sadnúť za rokovací stôl.

Milan Škriniar.

Prečítajte si tiež

Do hry o Škriniara vstúpil ďalší anglický klub. Prípadný prevod by ho prinútil …

Škriniar je vraj jasnou voľbou prestupu pre trénera Spurs Joseho Mourinha, ale podľa Sky Sports ponúkol Tottenham v pôvodnej ponuke na svoj prestup do Interu iba zhruba polovicu požadovanej sumy 60 miliónov eur. Podľa Romana by sa veci pohli ďalej, ak by anglický klub dal na stôl minimálne 50 miliónov a táto suma by sa mohla zvýšiť o zmluvne stanovené bonusy.

„Bol som informovaný, že cez víkend, pravdepodobne v sobotu, Tottenham a Inter budú opäť rokovať o prestupe Skriniara,“ citoval vo štvrtok britský British Daily Express. Podľa talianskych zdrojov mal slovenský reprezentačný obranca už vyhlásiť, že s prestupom do Premier League súhlasí, a preto otázka jeho osobných finančných nárokov v zmluve nebude pri finalizácii prestupu problém.

Ak však Tottenham výrazne nezvýši ponúkanú sumu, prestup sa neuskutoční, hovorí Romano. Inter potrebuje peniaze, aby mohol do konca prechodného obdobia dostať kompenzáciu uprostred obrany.

Škriniar vstúpil do „čierno-modrého“ súťažného zápasu po prvýkrát od štvrťfinálového duelu Európskej ligy UEFA s Bayerom Leverkusen (10. augusta) v ligovom zápase na pôde nováčika Beneventu (5: 2) v stredu a odohral zápas celý zápas.


Pozrite si tiež bizarnú situáciu z Anglicka:

READ  Slovák spúšťa športový kanál popcoster

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close