šport

Samuel Honček z Calgary Flames by sa mohol čoskoro vrátiť po zranení

Dobré správy, všetci! Steve Evan z Postmedia, hlavný zdroj hokejových informácií vo Vancouveri a okolí, zverejnil vo štvrtok popoludní na sociálnej sieti aktualizáciu o stave výberu prvého kola Calgary Flames 2023 Samuela Honcheka.

Dokonca, Honchek by sa mohol čoskoro vrátiť.

Honchek sa zranil v prípravnom zápase proti Edmontonu 4. októbra. Kvôli zraneniu Honcheka bol obklopený zdravotníckym personálom Flames, ktorý dohliadal na jeho zotavenie. Hoci by bolo pekné získať lekársku starostlivosť na najvyššej úrovni, nehral, ​​takže Vancouver Giants sú na vonkajšej strane obrazu play-off WHL. A Honchek vo svojej prvej sezóne po drafte vynechal kľúčové vývojové opakovania. (Honzek si Flames vybrali na júnovom drafte NHL celkovo ako 16.).

Tento víkend odohrajú Giants tri zápasy do konca novembra: 22. novembra proti Spokane, 24. novembra proti Kamloops a 25. novembra proti Tri-City. Očakáva sa, že Honzek bude kľúčovou súčasťou slovenského svetového juniorského tímu, ktorého reprezentačný kemp začína na Slovensku 11. decembra, predtým ako sa na Boxing Day vo Švédsku rozbehne svetový šampionát juniorov.

Ak sa mu podarí získať niekoľko zápasov WHL predtým, ako sa vráti do Európy na program, bude to pre Honzekov úspech na turnaji veľmi prospešné.

READ  Slovenský obranca Milan Škriniar prestúpil do PSG s päťročným kontraktom

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close