Hlavné správy

Slovensko vs Island Predpovede, tipy na stávkovanie a kurzy

Náš tipovací expert poskytuje predpovede pre Slovensko vs Island v kvalifikácii Euro 2024 vo štvrtok 16. novembra. Je to zaujímavý súboj, v ktorom hostitelia vedia, že víťazstvo im spečatí postup do finále eura na budúci rok. Hostia medzitým potrebujú vyhrať, aby si udržali svoje slabé nádeje na kvalifikáciu.

Slovensko vs Island Predpovede a tipy

  • Slovensko/Slovensko Polčas/Konečný čas @ 2.71 Bet9ja
  • 3,5 gólu @ 2,26 so Slovenskom a Bet9ja
  • Bet9ja s viacnásobným správnym skóre 2-0 / 2-1 / 3-0 / 3-1 @ 2,83
  • Robert Mack dosiahol skóre @ 3,10 s Bet365
  • Slovensko vyhralo @ 1,75 s Bet9ja
  • 1×2 rohy – Slovensko @ 1,48 s Bet9ja
  • 2-5 gólov za 1,38 v zápase s Bet9ja

Zaregistrujte sa s CODE9JA a získajte 170% viacnásobné zvýšenie

Slováci sa kvalifikovať

V poslednom zápase v Luxembursku vyhralo Slovensko 1:0. Toto víťazstvo posunulo tím Francesca Calzonu na pole position a pripojil sa k víťazom skupiny J Portugalsku na Euro 2024 v Nemecku v lete budúceho roka. Zaslúžia si vyhrať tento súboj, ale s kurzom 1,77 je príliš krátky na to, aby som pridal moje tipy. Existuje však spôsob, ako to obísť.

Domáci sa budú snažiť vyhrať tento zápas čo najskôr, rovnako ako ich posledný domáci tím. Pri tej príležitosti Falcons zvýšili Lichtenštajnsko v priebehu šiestich minút na 3:0! Ich ďalšie domáce víťazstvo v skupine J bolo proti Bosne a viedli v polčase aj v celom zápase.

Preteky 1: Slovensko/Slovensko Polčas/Konečný čas @ 2.71

Island nedokázal rozpustiť domácu bezpečnosť

Slovensko si udržalo päť čistých kont a v kvalifikácii inkasovalo len päť gólov. Rekord je ešte pôsobivejší pri pohľade na štatistiky, ktoré ukazujú, že štyri góly strelili víťazi skupiny Portugalsko.

Okrem prehry 3:2 v Portugalsku videlo Slovensko vo všetkých siedmich ostatných zápasoch v tejto skupine menej ako 3,5 gólu. Pre Island je to päť z ôsmich kvalifikačných zápasov, vrátane posledného priameho súboja, prehra 2:1 v júni.

READ  Ceny slovenských výrobcov sa v máji zvýšia

Preteky 2: 3,5 gólu @ 2,26 so Slovenskom a Bet9ja

Získajte štyri perfektné skóre vo výhre nad Slovenskom

Všetky štyri domáce väzby na Slovensku v tejto skupine boli veľmi tesné a dosiahli nízke skóre. Celkovo inkasovali iba šesť gólov bez toho, aby inkasovali viac ako jednu stranu pri každej príležitosti. Domáci zlyhali iba raz.

Dve domáce výhry Falcons boli 2:0 nad Bosnou a 3:0 nad Lichtenštajnskom. Ak Island dokáže opäť skórovať, môžeme pokryť obe tieto skóre, opäť 2-1 a 3-1.

Preteky 3: Bet9ja s viacnásobným správnym skóre 2-0 / 2-1 / 3-0 / 3-1 @ 2,83

Vezmite Maka, aby viedol útok

Čo sa týka mojich posledných predpovedí, podporujem dobre scestovaného Roberta Macka, aby sa dostal do výsledkovej listiny. 32-ročný hráč hral v Nemecku, Rusku, Turecku a Grécku. Teraz hrá za Sydney FC v Austrálii a v minulej sezóne strelil 12 gólov v 31 zápasoch za klub.

Mack skóroval dvakrát za svoju krajinu v aktuálnych kvalifikáciách. Tieto údery ilustrovali jeho schopnosť strieľať rôzne góly. Prvý bol do dolného rohu proti Bosne. Proti Lichtenštajnsku predviedol brilantnú kontrolu a zakončenie v šestnástkovom boxe.

Preteky 4: Robert Mack skóroval s @ 3,10 bet365

Zaregistrujte sa s bet365 promo kódom MAXMAX**

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close