Hlavné správy

UEFA EURO 2020 – Poľsko vs Slovensko Náhľad a predpoveď

Vyberte hry, ktoré chcete počúvať, a TSZ vám pošle najlepšie náhľady, analýzy a predpovede priamo do vašej doručenej pošty. Zaregistrujte sa ešte dnes!

Fakty

Kedy kope Poľsko vs Slovensko? Pondelok 14Th Jún 2021 – 17:00 (UK)

Kde sa hrá Poľsko vs Slovensko? Petrohradský štadión, Petrohrad

Kde získam lístky na Poľsko vs Slovensko? Kliknutím sem zobrazíte najnovšie informácie o letenkách

Ktorý televízny kanál je Poľsko vs Slovensko vo Veľkej Británii? ITV

Kde môžem streamovať Poľsko a Slovensko vo Veľkej Británii? Zápas sa bude vysielať naživo v televízii ITV

tvárou v tvár

Všetky zápasy: Poľsko 3 výhry, Slovensko 4 výhry, 1 remíza

Posledné stretnutie: Poľsko 0-2 Slovensko (15/11/13)

Nízka

Poľsko

 • Poľsko, štvrťfinalisti Euro 2016, vyhralo osem z desiatich zápasov, ktoré ich kvalifikujú na prvé miesto vo svojej skupine a miestenku na Euro 2020, kde budú dúfať, že urobia väčší pokrok ako pred piatimi rokmi.
 • Ako vždy na poľskej strane, ich sebadôvera často spočíva na pleciach skutočne svetového hráča, pričom útočník a historicky najlepší strelec všetkých čias Robert Lewandowski pochádzajú spoza klubu Bayern Mníchov a 32-ročný kapitán Vezmite cieľ hlboko do cieľa svojej krajiny. Bude sa usilovať viesť spredu.
 • Hlavný tréner Paulo Sousa, bohužiaľ, utrpel v rámci turnaja Euro 2020 dve zranenia, pričom z rozporu boli obaja útočník Christoph Biotech a naposledy Arcadius Milik, takmer akoby tlak na strelenie gólov Poľska nebol na bedrách Lewandowského.

SLOVENSKO

 • Pred piatimi rokmi dosiahlo Slovensko vyraďovacie fázy Euro 2016, čo je fantastický úspech tímu, ktorý vypadol zo skupinovej fázy a o päť rokov neskôr sa očakáva jeho rýchly pokrok, pretože po dramatickom zápase opäť prekoná šance. Konečné víťazstvo v Severnom Írsku ich kvalifikovalo na druhý európsky šampionát.
 • Od tejto neuveriteľnej noci v Belfaste prehralo Slovensko iba jeden z posledných siedmich medzištátnych zápasov, ktoré odohrali (vrátane priateľských), hoci vyhrali iba tieto dva zápasy, hoci obe víťazstvá boli viac než len priateľské proti Škótsku a Rusku.
 • Kapitán Marek Homsik vynechal oboch slovenských spojencov pre zranenie lýtka a je samozrejmé, že hlavný tréner Stephen Tarkovic nebude schopný dokázať, že jeho kondička je absolútne nevyhnutná z hľadiska možnosti, že nebude môcť zostať bez svojho skúseného amuletu v r. tento zápas a ešte ďalej. .
READ  Prvý prípad na svete: Muž už kontrahoval koronavírus druhýkrát

Tímové správy

Poľsko

Predpovedané XI (4-4-2): Šťasný; Pjatkovskij, Klik, Petnarek, Peresinsky; Kryžovak, Klich, Žilinský, Buchas; Josvyak, Lewandowski

Nie je k dispozícií:

Otázka:

SLOVENSKO

Predpovedané XI (4-2-3-1): துப்ராவ்கா; Beckerick, Satka, Screenier, Hoboken; Kukka, Hromada; Horaslin, Homsick, Mac; Tuda

Nie je k dispozícií:

Otázka: Hamšík (zranenie)

Kľúčové figúry

 • Poľsko hralo v šiestich zo svojich posledných desiatich európskych finále –
 • Poľsko nedostalo vo svojich predchádzajúcich 11 eurofinále viac ako dva góly – Pod 2,5 gólu
 • Poľsko strelí prvý gól v štyroch zo svojich posledných piatich európskych finále – Najprv skóruje Poľsko
 • Slovensko nedokázalo skórovať iba v jednom zo svojich posledných siedmich zápasov s Poľskom – Slovensko dalo gól
 • Poľsko od finále 2008 proti Nemecku nepadlo vo finále eura viac ako jeden gól – Slovensko dalo pod 1,5 gólu

Predpoveď

Obavy zo zranenia slovenského kapitána Hamšíka, vzhľadom na to, aké dôležité je pre dôveru v ich postup, hrozia utajením začiatku zápasu a nemožno poprieť, že by to mohlo vážne poškodiť Tarkovičovu prípravu na tento zápas. Poľsko si medzitým uvedomí, že víťazstvo tu je v kontexte ich budúcich súperov skupiny E so Španielskom po tomto zápase v nádeji kvalifikácie do vyraďovacej fázy absolútne kľúčové. Slovensko sa v posledných hrách ukázalo ako najtvrdšia strana, ktoré sa dajú poraziť, a nie je ľahké ho prekonať. Očakáva sa, že dokonca strana Sausage bude dominovať a diktovať tempo tohto prvku. Prítomnosť Lewandowského však nebolo možné ignorovať a mohol by otvoriť svoju slovenskú obranu a nakoniec viesť Poľsko k prvému víťazstvu na Euro 2020.

Tip: POĽSKO VYHRAJTE

Pre zariadenia, výsledky, televízny stolík, najlepšie skóre a ďalšie, Navštívte našu domovskú stránku súťaže tu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close