šport

Správa Bobcata: Volejbal dvíha transparenty, modernizácia tenisových kurtov, Massarelliho veľký výkon

Vitajte v „The Bobcat Report“, novej týždennej rubrike Chronicle, ktorá obsahuje všetky najnovšie hry, fakty a málo známe príbehy týkajúce sa atletiky Quinnipiac v tomto roku.

Bannery Burt Khan

Po pôsobivom behu v posezónnej sezóne MAAC a výlete na turnaj NCAA bude domáce ihrisko volejbalového programu v roku 2023 vyzerať trochu inak.

Počas leta na Burt Kahn Court boli oficiálne vztýčené dva nové transparenty na počesť minuloročného konferenčného šampionátu a národného posezónneho vystúpenia.

„Mám z toho zmiešané pocity,“ povedal o novom dekore hlavný tréner Kyle Robinson.

Sep. S tímom do 16 rokov nebude môcť tohtoročná verzia Bobcats hrať pod novými hlavičkami až do svojho prvého konferenčného zápasu proti Niagare. Ale čo sa týka oslavy? Ešte to nie je vytesané do kameňa.

„Nevieme, čo budeme robiť,“ povedal Robinson. „Neviem, či bude určitý transparentový večer.“

Hokejová pozvánka

Predtým, ako volejbalový tím Bobcats môže oficiálne usporiadať oslavu transparentu, začína sezónu na dlhej ceste, vrátane výletu do Virgínie, aby začali hrať turnaj.

V piatok sa obhajcovia titulu MAAC postavili proti Furmanovi a Virginia Tech. Napriek dvom prehrám hrali hviezdni hráči Quinnipiac dobre.

Absolventka Ariana Diaz a druháčka Ginevra Giovagnoni mali obe 19+ zabití pri päťsetovej prehre v úvodnom zápase a prváčka Leilani-Kai Giusta debutovala na univerzite.

Diaz, ktorý bol vymenovaný do celoturnajového tímu Hokie Invitational, mal v treťom zápase víkendu šesť zabití a jedno eso. Bobcats v sobotu zdolali Morgan State 3:0, čo je ich prvé víťazstvo a posledný zápas kampane do 1. septembra proti Virginii na Columbia Invitational v New Yorku.

READ  Typy extraligy: Zápas DVTK Miškovec - Nové Zámky nebude

Výstavba kampusu

Mužské a ženské tenisové tímy majú konečne kurty v areáli…tak trochu.

Keďže výstavba ešte nie je dokončená, plánovanie pokračuje v napredovaní pred objavením sa šiestich nových ihrísk a začiatkom oboch podujatí 8. septembra (ženy) a 22. septembra (muži).

Aby univerzita vrátila budovu súdu, odstránila 145 parkovacích miest zo severného pozemku.

Univerzita Quinnipiac toto leto vytrhla 145 parkovacích miest, aby sa tenisové kurty vrátili do areálu. (Peyton McKenzie)

Nie je to však prvýkrát, čo sa univerzita pokúsila dostať súdy späť do areálu.

Od mája 2022 plánuje Quinnipiac postaviť kurty v areáli North Haven. Odtlačenie obyvateľov North Haven však bolo povinné univerzite Po piatich mesiacoch sa tieto systémy musia zrušiť.

Pre ženský program, ktorý chce vyhrať druhý konferenčný titul za sebou a mužský tím na vzostupe, sú skutočné domáce kurty dôležitým krokom v raste tenisu Quinnipiac.

Chýba Cookov bodovací dotyk

Ženský futbal Quinnipiac vyhral svoju konferenciu minulý rok, podporený rekordnou sezónou seniorského útočníka. Rebecca Cooková. Rodák z írskeho Dublinu prestúpil do Penn State po tom, čo počas troch sezón za Bobcats strelil 39 gólov.

Ako však strata Cooka ovplyvní Quinnipiac? V prvom zápase sezóny boli obhajcovia titulu MAAC bez skóre prehra 3:0 Pre milovníkov Prozreteľnosti.

„Zaslúžili sme si streliť aspoň jeden gól,“ povedal hlavný tréner Dave Clark. „Nechcem byť tvárou v tvár (tímu) 90 minút, ale niekedy, ak budem musieť, budem.“

Na druhej strane – pri výhre 8-0 nad Division II West Chester – Nittany Lions získali určitú pomoc pri skórovaní od ich nového ofenzívneho prírastku. Cook strelil svoj prvý gól ako člen svojho nového tímu v 63. minúte.

Bola to dlhá sezóna a je priskoro povedať, na ktorej strane bude úsmev. Zdá sa však, že po jednom kole má Cook navrch.

READ  Kitzbuhel 2022: Kde sa pozerať, televízny program, podrobnosti o živom vysielaní a ďalšie

Emília za tri

Juniorský útočník podľahol New Hampshire v piatkovej prehre 4:3 v pozemnom hokeji. Emilia Massarelliová Strelil svoj prvý hetrik v kariére, čo znamenalo všetky góly Bobcats v úvode sezóny. Všetky tri góly padli v tretej tretine.

„Je to dobrý športovec,“ povedala vlani v septembri pre Chronicle bývalá hlavná trénerka Quinnipiac Becca Main. „Nemáme toho dosť… Nezáleží na tom, či hráme kickball alebo hádzanú, ona vyhrá, pretože veľa športovala.“

Argentínčan pokračoval vo svojej silnej univerzitnej kariére a počas svojho pôsobenia v Quinnipiac strelil 19, 20 a 21 gólov. Dvojnásobný hráč druhého tímu All-Big East viedol tím aj v počte strelených gólov a bodov v roku 2021.

Hra, ktorú si tento týždeň môžete pozrieť: Mužský futbal vs Boston College (pondelok 28. augusta o 16:00)

Po troch futbalových zápasoch v roku 2023 mužský a ženský futbalový program ešte nestrelil gól (0-2-1 spolu). Bobcats Mužský tímEagles chcú obhájiť svoj titul MAAC štvrtkovou výhrou 1:0 nad Merrimack.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close