Technológie

Star Citizen teraz vyzbieral viac ako pol miliardy dolárov v crowdfundingu

Star Citizen, kontroverzný vesmírny sim od vývojára Cloud Imperium Games, teraz získal viac ako pol miliardy dolárov na financovaní od podporovateľov.

Extrémne dlhý vývoj Star Citizen je dobre zdokumentovaný, pričom hra je stále vo verzii alfa viac ako desať rokov po začatí výroby. Aj keď to v tom čase prilákalo nejaké súkromné ​​financovanie, väčšina z nich sa uskutočnila prostredníctvom crowdfundingu, počnúc úspešným Kickstarterom v hodnote 2 milióny USD v roku 2012 a odtiaľ sa rozbehlo.

K dnešnému dňu Star Citizen vyzbieral 500 075 150 USD v rámci crowdfundingu od celkovo 4 096 384 podporovateľov. Oficiálna webová stránka Roberts Space Industries. Jeho predchádzajúci významný míľnik vyniesol 400 miliónov USD Dosiahnuté vlani v novembriTo znamená, že získanie ďalších 100 miliónov dolárov bude trvať ďalších desať mesiacov.

Trailer Star Citizen – Alpha 3.17.2.

Aj keď sa nehovorí o konečnom dátume vydania Star Citizen za desať rokov, hry Cloud Imperium už začali. Diskutuje o plánoch niekoľkých pokračovaní Squadron 42Dlho očakávané a oneskorené samostatné príbehové dobrodružstvo pre jedného hráča.

Pravidelne vydáva aktualizácie základnej hry, jeho Najnovšie vydanie Prírastky ako rozkladajúce sa vraky a osady. Začiatkom tohto roka však Cloud Imperium urobilo toto rozhodnutie Obmedzte množstvo podrobností, ktoré zdieľa na svojej rozvojovej mapeTvrdil, že to bolo urobené, aby sa zabránilo hráčom, aby sa rozčúlili, keď sa veci oneskorili.

READ  Amara Raja Batteries má investovať do európskej technologickej spoločnosti InoBat Auto

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close