Technológie

Strecha 3.4 RSR Review (2022)

V kove je to vec veľkosti pinty; Jednoduché, ale neprehliadnuteľné detaily, násilník, no napriek tomu ako šteniatko, s malou, no zúrivou prítomnosťou. Aký absolútny med, a pozrite sa na tie tučné, 285-dielne Pirelli P7.

Nasaďte si spodné časti kompletnej klietky a dobové sedadlá, a hoci ide o ďalší restomod 911, v tejto kabíne nie je pochybná umelecká licencia. Je to špecifikácia 2.8 RSR, aj keď originalita materiálov v kombinácii s prispôsobením a všeobecnou pevnosťou moderného dosahu strechy je pôsobivá. Priestor je tvrdý, ale obývateľný a viditeľnosť je predvídateľne lepšia v porovnaní s modernými inkarnáciami 911, ktoré nie sú zlé.

Otočte kľúčom zapaľovania a motor Ruf s výkonom 316 koní – o 20 koní viac ako 2,8 RSR alebo 930 Turbo – sa okamžite nespustí. Istá intenzita. Je to intenzívne a nervózne; Aktuálne Porsche 911 upúta viac pozornosti ako GT3. Je čistý a hladký, až znecitlivujúco tichý, a zatiaľ čo spojkový pedál vám poskytne lýtkové svaly ako Lance Armstrong, ťahať s ním nie je o nič zložitejšie ako v Caterham Seven.

3.4 RSR vyzerá a ako je motor a dynamika auta sľubná. Sklo hladké bavorské cesty na začiatku leta nie sú vašou chladnou, daždivou nocou v Stoke, no hoci Roof do tohto auta navrhol skutočnú užitočnosť, je pravdepodobnejšie, že sa bude používať počas rušných dní, ako je dnes, takže pôsobí reprezentatívne. .

Radenie, riešené nie tou istou prevodovkou, ktorá bola pôvodne namontovaná na 2,8 RSR, ale o niečo neskoršou päťstupňovou jednotkou Porsche G50 (ktorá si vyžadovala montáž úplne nového zadného nosníka krútiaceho momentu, keď bol 3,4 RSR na prípravku), pôsobí tesne a presné. Rovnako ako všetko ostatné na tomto projekte, geometria a mechanika sú optimalizované a medzi bránami sa zasúva s inštinktom, ktorý popiera dlhú, zakrivenú, starnúcu páku.

READ  Príbehy z pohraničia sa budúci týždeň vracajú do digitálnych obchodov s veľkou zmenou

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close