Technológie

Super Smash Brothers DLC bez postáv, Ultimate potvrdzuje Sakurai • Eurogamer.net po Second Fighters Pass

Režisér série Masahiro Sakurai potvrdil, že Super Smash Brothers Ultimate sa dočká svojho posledného vydania DLC ešte tento rok.

Vo videu, ktoré zobrazuje postavu DLC Kasuya Mishima, Sakurai uviedol, že posledná postava má vyjsť zajtra 29. júna ako súčasť série Fighters Pass. 2 bude posledný z Ultimate.

„Doteraz sme vytvorili všetky druhy bojovníkov a pozícií,“ povedal Sakurai.

„Zhromažďovať všetky tieto nové i staré hry a dať ich dokopy do jedného produktu je úloha, ktorá mi veľmi vyhovuje.

„Teraz, keď nad tým premýšľam, je Super Smash Brothers pre Wii U a Nintendo 3DS takmer 10 rokov vývoja. Robím to už dlho.

„Ale nakoniec bude ďalšia DLC bitka posledná. Potom už nebude.

„Toto oznámenie chvíľu trvá, ale bude k dispozícii tento rok podľa plánu, takže buďte trpezliví.“

„Tím musí dokončiť tento projekt doma, až do konca.“

Komentáre Sakurai jasne označujú koniec DLC Ultimate Character, znamenajú však koniec zapojenia Sakurai do Smash Brothers?

V májovom článku japonských novín Famitsu Sakurai uviedol, že nedávno prestal robiť videohry a zaujíma ho, čo bude robiť ďalej.

„Každý nakoniec zostarne a nie je to tak, že budem navždy pracovať,“ preložil. IGN. „Úprimne, bolo by pekné mať trochu viac voľného času. Na myšlienke predčasného dôchodku je niečo veľmi atraktívneho, však?!

„Ako dlho môžem na tejto práci ďalej pracovať?“ Napadá ma to veľmi často. „Ako dlho mám pokračovať? Čo mám robiť potom? „Verím, že týmto druhom otázok sa nedá vyhnúť zvlášť ľuďom v mojom veku alebo starších. „

Všetky balíčky Challenger z modulu Fighters Pass. 2 vyjde do 21. decembra 2021, takže vieme, že finálna postava The Ultimate Mystery vyjde tento rok.

Medzitým Nintendo oznámilo ďalší májový bojovník, ktorý sa tento týždeň predstaví po boku Kasuya. Sú to Lloyd z Tales of Symphony, Dragon, Sky zo Skyrim a Dante z Devil May Crisis. Všetky si môžete pozrieť na videu nižšie:

READ  Action-RPG Stray Blade 2022 na Xbox Series X | S.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close