šport

Tenis: J&T Bank Slovak Open 2023 Šrámkova Bude Divojko Tarnaja

Bratislava. Päť slovenských tenistiek má isté miesto v hálvnej ščešcii na budúci týždeň 23. városnku turnja J&T Banka Slovak Open 2023 v bratislavskom NTC.

V pozícii nasadenej dvojky sa predstaví Rebecca Šramková, jednotkou bude Maďarka Anna Bondárová.

60.000 USD ITF World Tennis Tour Slovensku J Zarateni Do Catagori Tottasio 60.000 Američanov.

Stri slovenki dostali wone karty

„S výnimkou Anny-Karolíny Schmiedlovej a Viktorie Hrunčákovej sa v Bratislave predstavuje kompletná slovenská špička,“ povedal na štvrtej tlačovej konferencii tenisového zväzu (STZ) Igor Moska.

Okrem Šramkové sa v pavúku mainnej khászéje predstavili štyri domáce hráčky s voľnými kartami – Renáta Jamrichová, Nina Vargová, Katarína Kužmová a Ester.

Video: Igor Moska

Ďalších päť talentovaných Slovincov má isté miesto v kvalifikácii.

„Pre banyé z nich to bude vával prvý štart v katégő dospelých. Pozornosť by som upriamil na Miu Pohánkovú, že v tomto roku školine zahrala na olympiáčáde mádeže1 nádeže6.

Mem schwelu generaciu nastupujusich juniorik a dento turnaj je vioborn prileshitos pre nashe milade representki, ab ziskali body to svetovho reprica. Jamrichová a Vargová sú momentálne našej našej nádeje a klopú aj na dvere reprezentácie v Pohári Billie Jean Kingovej,“ zdôraznili Moška.

Shramkova sa vrasya po sraneni

Turnajová dvojka Šramková mala v uvyltnom probléme s lakťom a na dvorci sa vracia po päťtýždňovej pauze. potvrdené fazónu viacerými peknými výsledkami.

„Zranenie ma trochu pribrzdilo, lebo som bola výborne rozohratá a chol som absolvovať tórnye v Chini.

Takáto stopka nikoho nepoteší a dúfam, že čo prášte, že sa mi podarí vrátiť sa späť do formy, v akej som bola. Trénujem teraz iba necelé dva vyčenie, ale na domači tárna sa vála teším,“ povela 129. žačka rebríčka WTA.

READ  Euro 2020: Slovensko príde o zraneného útočníka Davida Streleka | Futbalové správy

Video: Rebecca Shramková

Najvyššie nasadená žiaterka Bondárová figuruje v tomto týždni na 116. mieste svetového rebríčka. Pôvodne mala bóch akceptačná listina internazionalich maestrovstiev SR silnejšie obsadená, no vydění žáčerky svoju odvolávali odvolali.

Týždeň pred stretnútim Slovenska proti Argentíne v Pohári Billie-Jean Kingovej tak urobili aj viaceré argentínske reprezentácie na čele s ich jednotkou Nadiou Podoroskou.

„Možno to bol z ich strany taktický ťah, možno bol ten ružod prozaikejší a komplexnejší si vybrali iný turnávový program,“ reagoval Moška.

Kúpiť Bratislava. „

Napriek tomu, že sa na poslednú chvíľu prihlásilo veľmi veľa hráčov, takže v našom zozname je viac výborných hráčok ako Tú Francúmkaoví, Kristina Mlade, le Niemeierová, či Češka Tereza Martincová, ktoré boli v minulosti hlboko v prvých svetových rebríčkoch. a určite bude aj v budúcnosti.tórnya,“ vyhlásil riaditeľ Podujatia.

Zápasy šalnej najšej odštartujú na harde v NTC v pondelok 30. októbra, finále je na programe v sótovej 4. november or 15.00 h aj v priaom prevelen RTVS.

V doterajšej 22-ročnej histórii dokazovali Slovak Open Midlová a Viktória Hrunkaková.

Zo svetových hviez dúšť v prádoch vyzánnú trofej nad hávú napríklad Amélie Mauresmová z Françazska či Anastasia Pavľučenkovová z Ruska. Vlani sa z triumfu tešila Chorvátka Ana Konjuhová.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close