Zábava

Tlak na Kate vo vzťahu k štvrtému dieťaťu je obrovský: Kráľovná sa v nej vidí

Hoci už britský trón obohatila o troch potomkov, monarchia od neho očakáva viac. Samotná kráľovná prezradila túžbu po štvrtom vnukovi, ktorému slúžil princ William a vojvodkyňa z Cambridge.

Pre Kate je rodina všetkým, štvrté dieťa však neodporúčajú najmä lekári

Odvtedy, čo celý svet sledoval so zatajeným dychom svadbu britského princa Williama a vojvodkyne Cathrine Middleton, celý svet sledoval celý svet. Samotná Kate si získala srdcia ľudí takmer okamžite a každý deň dokazuje, že je nielen očarujúca, milujúca, ale aj veľmi múdry, spravodlivý a rodina je pre ňu všetkým. Manželia stali sa rodičmi princa Georga, rozkošnej princeznej Charlotte a najmladšieho člena rodiny, princa Louisa. Zdá sa však, že Louise nebude v rodine Benjaminom.

Ani samotná Kate sa netají túžbou po veľkej rodine a ďalšiemu dieťaťu sa vôbec nebráni. Aj keď to lekári neodporúčajú. Všetky tri tehotenstvá sprevádzali komplikácie s Kate. Existuje však aj veľká túžba po samotnej kráľovnej.

Kráľovná Alžbeta II. Je témou štvrtého vnuka úplne nadšená. Všetky jej deti majú iba dve potomkovia. Dúfa preto, že William a Kate sa rozhodli ísť v jej šľapajach, pretože je štvornásobnou matkou.

“Kráľovná pevne verí, že sa dočká svojho štvrtého vnuka práve od princa Williama a vojvodkyne Kate Middletonovej. Vojvodkyňa si v mnohých ohľadoch pripomína sama seba,” odhalený pre časopis People, blízky člen kráľovskej rodiny.

Čítať: Manželstvo len zjavne. Čo si skutočne myslí Melania Trumpová o svojom manželovi?

Vyhrá túžba monarchie alebo rozhodnutie kráľovského páru?

Kate je skvelá mama. Svoje deti nadovšetko miluje, ale v určitých veciach nerobí ústupky. Ako dieťa bola vedená veľmi prísne a veľa vecí chytila ​​zo svojich máme. Je pre ňu nesmierne dôležité, aby sa deti naučili tri základné veci. Vedie ich to k skromnosti, pokore a empatii. To je pre ňu základ.

Čítať: Má 22 rokov, na účte miliardy dolárov a jeden z jej príspevkov má hodnotu státisícov eur: Každý deň urobí viac ako 500 selfie.

“Je skutočne veľmi zásadová. Nikdy nekričí, neobviňuje sa, ale ak sa jej niečo nepáči, dáva to deťom najavo v dlhých rozhovoroch. Snaží sa pochopiť dôsledky svojich činov.” hovorila v rozhovore pre The Times Maria Teresa Turrion Borrallo. Oba však majú jeden cieľ. Vychovávajte malé zásady slušných a čestných ľudí.

Kráľovský pár sa netají tým, že si nepraje veľké vekové rozdiely medzi deťmi. Je preto možné, že veľkéej novinky, uvidíme čoskoro. Nielen preto, že by sa to páru páčilo, ale tlak zo všetkých strán je obrovský. Manželka princa Williama sa však údajne rozhodla pre ďalšie dieťa po tom, čo videla puto, ktoré sa vyvinulo medzi najstarším Georgom a Middle Charlotte. Tento vzťah bratsko-sestra ju údajne urobil bol presvedčený, že by si zatiaľ priala niečo podobné pre najmladšieho Louisa. Uvidíme!

READ  Poprední slovenskí militanti uväznení na 4 roky za použitie neonacistického symbolu

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close