Technológie

Únik Modern Warfare 2 odhaľuje spawn, Ash a ďalších licencovaných operátorov

Publikovaný: 2023-08-30T19:39:37

Aktualizované: 2023-08-30T19:39:50

Data mining identifikoval Skeletor, Spawn, Ash Williams a Allugard ako nových operátorov prichádzajúcich do Modern Warfare 2 a Warzone.

Po pomalom štarte Activision zintenzívnil úsilie o pridanie licencovaných operátorov. 4. séria Reloaded Boys Homelander, Black Noir a Starlight sa pridávajú k hercom. Krátko na to, 5. séria pridala Nicki Minaj, Snoop Dogg a 21 Savage, zatiaľ čo aktualizácia v polovici sezóny udržala loptu v chode predstavením Lary Croft.

Predtým sa niektorí členovia komunity vyhýbali nákupu Modern Warfare 3 v obchodoch zo strachu, že ich stratia, keď sa dostanú na pulty. Všetko sa zmenilo, keď Sledgehammer Games oznámili projekt Carry Forward. Teraz vieme, že všetok postup zbraní MW2, vzhľady operátorov a mapy zbraní sa prenesú do ďalšej položky série.

Článok pokračuje po reklame

S týmito vedomosťami – a ak sú klebety pravdivé – má hlavný operátor veľa dôvodov byť nadšený z úniku.

SKeletor, Spawn, Ash Williams a Alucard unikli ako operátori New Modern Warfare 2 a Warzone

Dňa 30. augusta CharlieIntel Skeletor, Spawn, Ash Williams a Alucard boli údajne objavené prostredníctvom dolovania údajov Modern Warfare 2.

The Call of Duty Insider Pridané: Ash Williams operátorovi „Nie je jasné, či je to Bruce Campbell alebo niečo iné.“

Spawn presne zapadá medzi ostatných operátorov Call of Duty. Superhrdina začínal ako vyznamenaný dôstojník americkej námornej pechoty a predtým, ako získal svoje superschopnosti a stal sa Hellspawnom, pracoval ako vrah pre CIA.

Článok pokračuje po reklame

Fanúšikovia možno najviac poznajú Spawn z ikonickej animovanej série HBO. Nie je jasné, ako sa hrdinove reťaze a hroty prenesú do Warzone, ale bude úžasným doplnkom.

To isté možno povedať o Ashovi Williamsovi, hrdinovi série Evil Dead. Williams bojuje proti zlým tvorom posadnutým démonom, ale používa na to rôzne zbrane. Warzone nemá motorovú pílu, ale môže použiť aspoň svoju go-to brokovnicu.

Článok pokračuje po reklame

Darebáci vstupujú do Modern Warfare 2 bez prekážok. Activision už pridal Shredder od TMNT, takže by nemalo byť prekvapujúce vidieť Skeletora ako uniknutého operátora. Antagonista Masters of the Universe je obľúbená postava z 80. rokov.

Nakoniec, Alucard je hlavným hrdinom série manga a anime Hellsing. Upír ironicky pracuje ako lovec upírov a robí to, keď má pri sebe poloautomatické pištole. Dať postave svoje zbrane je v Modern Warfare 2 veľmi jednoduché.

Článok pokračuje po reklame

Kým vývojári MW2 nepotvrdia fámy, je dôležité brať všetky tieto úniky s rezervou.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close