Technológie

Váš telefón testuje nové funkcie odoslané z telefónu a kontaktov. Zmení to aj dizajn

V roku 2018 spoločnosť Microsoft predstavila váš telefón pre Windows 10. Jeho cieľom bolo pomôcť používateľom pripojiť svoj smartphone k počítaču. Odvtedy prihláška pridal veľa užitočných funkcií, vrátane podpory RCS, ovládacích prvkov hudobného prehrávača a naposledy možnosti spúšťania aplikácií (v súčasnosti k dispozícii iba pre Windows 7) Samsung).

Microsoft však neprestáva pridávať funkcie, momentálne testuje niekoľko ďalších nových funkcií, ako aj nové dizajny niektorých prvkov, píše. Vývojári XDA. Používatelia programu Windows Insider už majú možnosť tieto funkcie vyskúšať.

Nová sekcia Odoslané z telefónu

Spoločnosť Microsoft testuje novú sekciu s názvom Odoslané z telefónu, ktorá vám umožní vidieť všetky fotografie, odkazy a poznámky, ktoré ste poslali z telefónu, na jednom mieste.

Ak chcete rýchlo poslať fotografie, odkazy alebo poznámky do svojho počítača, musíte kliknúť na tlačidlo Odoslať a potom zvoliť Asistent pre váš telefón. Po dokončení prenosu sa zdieľané súbory zobrazia v novej sekcii. Táto funkcia je už čiastočne povolená, pretože zobrazuje novú sekciu, ale neumožňuje zdieľanie súborov.

Sekcia Nové kontakty

Spoločnosť Microsoft tiež pridáva možnosť zobraziť zoznam všetkých kontaktov z vášho smartphonu. Po kliknutí na kontakt vám aplikácia zobrazí telefónne číslo, e-mailovú adresu, pracovnú adresu a adresu bydliska. Práce na tejto funkcii sa začali vo februári a pár mesiacov po jej prvom objavení sa konečne dostala k niektorým používateľom od verzie 1.20091.79.0.

Dizajnové zmeny

Okrem funkcií spomenutých vyššie Microsoft pracuje na zmenách dizajnu v sekciách Nastavenia a Moje zariadenia. Tieto zmeny by sa mali k používateľom dostať v priebehu nasledujúcich týždňov. Nový dizajn si môžete pozrieť na obrázkoch nižšie.

Váš telefón má nový dizajn


Náš tip

READ  Ukážka Saints Row V označuje sériu životopisov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close