šport

Wyndham Championship, traja noví lídri

Po dvoch kolách sú tu traja noví lídri so skóre -9 z Wyndham Championship 2022. Brandon Wu (25) z Danville v Kalifornii má vo svojej prvej kompletnej sezóne na PGA Tour na konte päť víťazstiev a delí sa o minimálne 12. miesto vo všetkých veľkých kariérach, čím vedie Ryana Moorea (39) na vrchol. 20-ročný juhokórejský hráč Joohyung Kim už vyhral dva na Asian Tour a v roku 2022 sa pre konzistentnosť doterajšie budovanie naozaj oplatí, keďže ho to vynieslo na 34. miesto na svete.

Wyndham Championship, výsledky

Pozastavené v tomto kole (ale len pre nejednoznačnosť, čo najmenšie variácie a nie vysoké umiestnenie) sa ďalšie trio s pomerom 2:1 medzi USA a Južnou Kóreou dostalo na štvrté miesto a Russell Henley to dotiahol. Od vodcu Johna Hu a Sungjae Ima, všetci -8.

Tento druh vzoru končí siedmym miestom s -7: Američania sú vždy dvaja, Brian Stewart a Davis Riley, no sprevádza ich platný Ind Anirban Lahiri, ktorý na PGA Tour urobil dobré veci viac ako raz.

Na desiatom-6 mieste sú Andrew Putnam, Blake McShea, Martin Coach, Japonec Satoshi Kodaira a Austrálčan Brett Truett. Do cutu sa nedostalo veľa skvelých mien: Ír Shane Lowry, USA Jason Dufner, Angličan Justin Rose, jeho krajan Matt Wallace, slovenský ex-juhoafričan Rory Sappatini, ktorý zachraňuje Willa Salatorisa, ktorý má 70 pozícií, ktorý si dáva aj parádu. v 39° veľkých divíziách.

Wyndham Championship je každoročný golfový turnaj PGA Tour, ktorý sa koná v Greensboro v Severnej Karolíne. Pôvodný názov Greater Greensboro Open sa zmenil na základe následných sponzorov. Súťaž sa tradične koná na jeseň, teraz v auguste.

Toto je posledný turnaj PGA Tour pred začiatkom play-off FedEx Cupu. S týmto turnajom je Sam Snead držiteľom dvoch rekordov PGA Tour, ktoré stále patria roku 2008: s 8 výhrami je držiteľom rekordu PGA Circuit v počte víťazstiev na tom istom turnaji. Jeho posledné víťazstvo prišlo v roku 1965, čím sa stal najstarším víťazom turnaja PGA Tour.

READ  Tenis: Melbourne - Omni Sports - Serena „v zóne“ s priamym víťazstvom v športe

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close