Hlavné správy

Žiadny House of Pain ako Írsko nehľadá ľahké play-off

Aktualizované pred 3 hodinami

Väčšina z nich bola zmätená – bezradná, niektorí by mohli povedať -, ale Heather Payneová bola v play-off Svetového pohára rýchla.

„Pozeral som sa na to posledných pár mesiacov,“ povedala hviezda Írska a presunula pozornosť z historickej noci na štadióne Tallahassee, aby spečatila postup Very Pauwovej do ich poslednej skupinovej fázy proti Fínsku. Hra pre Slovensko.

„Myslím, že som na to prišiel, ale myslím si, že zápas so Slovenskom je stále dôležitý. Potrebujeme tam získať tri body, aby sme sa dostali do vyššieho hodnotenia a dostali sa lepšie do play-off a boli v lepšej pozícii. Čokoľvek to je, je pekné mať miesto v play-off.

„Vieme, že sú dobrá strana, remizovali s Fínskom a my sme s nimi remizovali tu,“ dodal všestranný útočník Floridskej štátnej univerzity; Payne bol írskymi tímovými kolegami nazývaný „napoly kôň, napoly človek“, čo viedlo k úspechu v skupine pre jeho neuveriteľné bežecké štatistiky.

„Vieme, že to bude ďalší ťažký boj. Nemajú čo stratiť. Viem, že sa nemôžu kvalifikovať, ale prečo by nemohli vyjsť a dať zo seba všetko? Všetko sa sústredíme na Fínsko, ale určite to ide byť ťažký zápas a my sa budeme snažiť čo najlepšie.“

Každý vie, ako ďalej. Ľahké play-off by sa malo hrať proti ľahkému tímu. Všetky sú veľmi ťažké, ale chcete ľahký tím. Hlavným cieľom je kvalifikovať sa na majstrovstvá sveta, takže zisk troch bodov v utorok je jasný.

Výhra zajtra v Senece [KO 5pm Irish time, live on RTÉ 2]Po tom, čo výsledky ostatných skupín šli v ich prospech, by Írsko obsadilo jedno z troch nasadených miest a postúpilo priamo do druhého kola spletitého postupu play-off.

V opačnom prípade ide o prvé kolo: zvyšných šesť krajín si 6. októbra zmeria zápasy v troch play-off o jeden zápas a bude otvorený žreb, čo znamená, že zápasy môžu byť buď doma alebo vonku. Payne poznamenáva, že domáce play-off by bolo „absolútne skvelé“ a „očividne výhodou“.

READ  Slovensko čelí zahraničným vplyvom, štúdiu najlepších programov think-tankových skupín

Po týchto dvoch kolách sa tri tímy stretnú vo februári budúceho roka na Novom Zélande.

Pozrite si hru
inak

Priblížte sa príbehom, na ktorých záleží, pomocou exkluzívnej analýzy, postrehov a diskusií o členstve The42

Stať sa členom

„Na play-off majstrovstiev sveta nemôžeš chýbať!“ – Payne sľubuje, že má vyriešenú školu. – a verí, že Írsko je na dobrom mieste, pokiaľ ide o prelomenie novej pôdy.

Je na čom pracovať, ale štvrtkové víťazstvo nad Fínskom bolo vítanou pripomienkou toho, ako ďaleko zašli od neúspešného pokusu o Euro 2022.

Pred zápasom sme vedeli, že sme iný tím, ako sme hrali na Ukrajine. Sme veľmi vyspelí a prišlo nás veľa. Vedeli sme, že tentoraz to len tak nezabalíme.

„V manažmente hry sme sa dostali na skok. To je pre tím naozaj dobré. Sme oveľa lepší ako sme boli a viem, že sa každým zápasom zlepšujeme.“

„Naším cieľom vždy bolo ísť krok za krokom. Po tom všetkom, čo sme si povedali: ‚OK, poďme do play-off‘. To sa nám teraz podarilo, ale chceme skončiť vyššie. Majstrovstvá sveta sú naším cieľom Ďalej je plné zameranie sa na Slovensko.

!function(f,b,e,v,n,t,s) {if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod? n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)}; if(!f._fbq)f._fbq=n;n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0'; n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0; t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0]; s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window, document,'script', 'https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');

(function () {

function consentYes() { fbq('consent', 'grant'); }

function consentNo() { fbq('consent', 'revoke'); }

function boot() {

var consent = CookieConsentRepository.fetch(); if (consent.targeting) { consentYes(); } else { consentNo(); }

fbq('init', '417668522941443'); fbq('track', 'PageView');

CookieConsentListener.onTargetingConsentChange(function(hasTargetingConsent) { if (hasTargetingConsent) { consentYes(); return; } consentNo(); }); }

boot();

})();

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close