Zábava

20. výročie opätovného vydania 4K filmu „Love Actually“

StudioChannel a Universal Pictures tento rok celosvetovo znovu vydávajú sviatočnú klasiku Richarda Curtisa „Love Actually“ v novej 4K obnove.

S hviezdnym obsadením vrátane Emmy Thompson, Hugha Granta, Chiwetela Ejiofora, Keiry Knightley, Colina Firtha, Billa Nighyho a Liama ​​Neesona bude pracovný názov filmu vydaný na domácom videu a digitálne v USA a Francúzsku.

„Love Actually“, ktorý bol prvýkrát vydaný počas prázdnin v roku 2003, sa stal celosvetovým obrovským hitom a za 20 rokov od jeho vydania sa stal obľúbenou modernou vianočnou klasikou.

Trailer 4K „Láska skutočne“.

V romantickej komédii, ktorá prepletá príbehy ôsmich párov počas zbesilého predvianočného mesiaca v Londýne, si zahrali aj Laura Linney, Martin Freeman, Andrew Lincoln, Thomas Brody-Sangster, Rodrigo Santoro, Rowan Atkinson, Billy Bob Thornton či zosnulý Alan Rickman. . .

StudioCanal obnovilo „Love Actually“ v 4K z pôvodného 35 mm negatívu, ktorý bol sprístupnený cez Universal Pictures a naskenovaný v Illuminate v Los Angeles. 4K sken bol digitálne obnovený spoločnosťou Silver Salt Restoration v Londýne. Film bol farebne odstupňovaný v Goldcrest London koloristom Adamom Glassmanom a pod dohľadom Curtisa, ktorý spolupracoval s Dolby Vision na vytvorení prvej HDR verzie filmu.

Opätovné vydanie domácej zábavy, ktoré sa začne na vybraných svetových trhoch tento november, zahŕňa nový 30-minútový hraný film, natočený v Londýne, pričom herci a filmári o filme diskutujú a spomínajú na svoje zážitky z jeho produkcie.

Okrem toho bude opätovné uvedenie v kinách v USA a Kanade obsahovať nové 10-minútové intro zdôrazňujúce najväčšie momenty filmu.

„Som veľmi nadšený z tejto novej verzie filmu; Nikdy to nevyzeralo ani neznelo lepšie,“ povedal Curtis. „A hoci som bol trochu šokovaný tým, koľko mám rokov, páčil sa mi hraný film, ktorý bol plný nových myšlienok o filme a spomienok od každého, kto ho nakrútil.“

READ  Paramount + Ups Nina L. Dias je nepísaný a obaja opúšťajú reštrukturalizáciu - TBI Vision

Tim Bevan a Eric Fellner, spolupredsedovia Working Title, vo vyhlásení uviedli: „Keď sa Working Title blíži k 40. výročiu, sme nadšení, že môžeme uznať náš úžasný dlhodobý vzťah s kreatívnym géniom Richardom Curtisom. Sme neskutočne hrdí zo všetkých filmov, ktoré sme s ním natočili, a stále sú.“ Zbožňujeme, ako to rezonuje u divákov na celom svete. Film Love Actually je obrovským míľnikom v našej histórii a pripomienkou toho, akí sme vďační za pokračovanie Dúfame, že táto nová remastrovaná verzia filmu spojí toľko ľudí s radosťou a láskou počas týchto sviatkov.

„Love Actually“ príde do kín koncom novembra vo Veľkej Británii, Nemecku a Holandsku a ďalšie kiná budú uvedené v decembri v USA, Kanade, Francúzsku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Českej republike, na Slovensku a v Južnej Kórei. Čoskoro vyjde aj v Číne.

Nová obnova 4K bude vydaná na domácom videu a digitálne 21. novembra v USA a 6. decembra vo Francúzsku.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close