Zábava

„Ak chceš jesť veľké podprsenky – pi pivo“: Milionárka a bývalá Miss Slovensko Veronika Rajek má pre fanúšikov, ktorí sa chcú vydať za Toma Bradyho, zvláštny tip na krásu

Slovenská modelka Veronika Rajek sa nedávno preslávila svojimi veľmi medializovanými fámami o vzájomnom prepojení s rozohrávačom Tampy Bay Buccaneers. Odvtedy si 26-ročná modelka užíva chvíle v centre pozornosti a medzi fanúšikmi NFL je považovaná za internetovú senzáciu.

Od rozvodu Toma Bradyho s Gisele Bundchen začiatkom tohto roka jej opakovane vyznával lásku. O tom, či sa rozohrávač Tampy Bay skutočne pozerá na modelku, sa teda veľa povráva.

Rajek, ktorý si v roku 2016 odniesol korunku Miss Slovensko, bol videný v drese ‚Tom Brady‘ a fandiacich Buccaneers, keď hrali proti New Orleans Saints. Po víťazstve Buccaneers 17:16 pochválil KOZU a vyjadril lásku k 45-ročnému bývalému futbalistovi.

Údajná Bradyho priateľka, ktorá je povestná zdieľaním svojich p**nografických preferencií a pozývaním svojich fanúšikov do trojky, nedávno poskytla rozhovor. Podcast The Pillow Talk, V nej obsiahol široké spektrum tém. však, Pozornosť publika zaujala jej poznámka o tom, či sú jej podprsenky prirodzené alebo nie a prečo sú väčšie ako priemer.

Prečítajte si tiež: „Stále tam musím ísť a byť profesionál“: Tom Brady odhaľuje srdcervúce osamelé Vianoce v hotelovej izbe, keď Gisele Bundchen relaxuje v slnečnej Brazílii

Veronika Rajek šokujúce odhalenie o svojom tele!

Vďaka rastúcej fanúšikovskej základni sa modelka začala objavovať v niekoľkých podcastoch, kde sa s fanúšikmi a poslucháčmi delí o svoje osobné údaje.

Vďaka svojim roztomilým a sexy modelingovým fotografiám si hviezda Only Fans získala značný počet fanúšikov a fanúšikovia rýchlo ocenili jej najnovší vzhľad. Keď sa objavil v najnovšej epizóde Vankúšové rozprávanie podcast, Veronica Rajek prezradila niečo zaujímavé o svojich br**tách.

Na otázku, či sú jej prsia prirodzené alebo chirurgicky vylepšené, sebavedomo odpovedala. Nemá žiadne výčitky, keď povie, že jej b**b sú skutočné. Neskôr dala niekoľko rád aj ženám.

„Sú moje. Osem rokov som robil atletiku, takže som v mladom veku nemal veľké prsia.“ Povedal Model.

Pokračovala v rozprávaní o tejto téme a opisovala, ako sa jej podprsenky zväčšili po pití otcovho piva.

„Ale jedno leto som bol na slnku, pil som otcovo pivo a myslím, že takto vyrástli. Ak chcete jesť veľké jedlá – pite pivo.

Ako influencerka na sociálnych sieťach a modelka má viac ako 3 milióny sledovateľov. Fanúšikovia spájali jeho a Toma Bradyho, ale quarterback nepovedal nič, čo by podporilo alebo potvrdilo tieto fámy.

READ  Ukrajina vyhrala 66. ročník súťaže Eurovision Song Contest

Prečítajte si tiež: Tom Brady, Gisele Bundchen bojujú o život Prípad kryptomien FTX je vážny a môže čeliť skutočnému väzeniu

Po ukončení jeho 13-ročného manželstva s Gisele Bundchen v októbri minulého roka, keď obaja požiadali o rozvod, bol bývalý zadák spájaný s niekoľkými modelkami a herečkami.

Veronika Rajek má pravdu!

Podľa výskumu Abramson Cancer Center na Pensylvánskej univerzite majú ženy, ktoré vo veľkom pijú, vyššiu hladinu estrogénu. Navyše, zvýšené hladiny hormónov môžu spôsobiť zväčšenie prsného tkaniva. Ženské s*x je v podstate založené na estrogénovom hormóne. Hovorí sa, že je nevyhnutný pre pubertu, tehotenstvo, menštruačný cyklus, hustotu kostí a ďalšie telesné procesy.

Ak chcete veľké poprsie ako 26-ročná modelka, musíte otvorenie tohto šesťpacku odložiť. Avšak podľa správ majú ženy s vysokou hladinou estrogénu väčšiu pravdepodobnosť vzniku rakoviny prsníka.

Veronika Rajeková
Veronika Rajeková

Okrem jeho návrhu na pivo a br**st sa Rajek v minulosti dostal na titulky z iných dôvodov. Krásna modelka bola na internete kritizovaná za jej vzhľad„Prirodzene krásna.“

Prečítajte si tiež: Gisele Bundchen zanechala Toma Bradyho zničeného počas rozvodu, schudla 27 kíl, pričom trpí maniodepresívnymi epizódami a znepokojuje spoluhráčov

Údajne povedal, že jeho telo je pre internet príliš nebezpečné.

zdroj- Podcast The Pillow Talk

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close