Ekonomika

Augustové propagačné ceny Air France-KLM za cestovanie do 31. januára 2023

Air France-KLM Flying Blue aktualizovala svoje najnovšie propagačné ceny za cestovanie do 31. januára 2023, ktoré je potrebné rezervovať do 31. augusta.

Maximálna zľava je zvyčajne 50 % z požadovaného počtu míľ (často je zľava 25 %).

Ak chcete získať propagačné ceny, môžete navštíviť webovú stránku Flying Blue Tu Alebo Tu.

Flying Blue míle je možné často vymieňať s bonusmi. Môžete si pozrieť najnovšiu ponuku Tu.

Dostupné trasy pre propagačné ceny v auguste 2022

Krátka/stredná vzdialenosť

Veľká vzdialenosť

Tieto môžu byť zaznamenané oboma spôsobmi. Tie sa neobmedzujú len na lety z Európy, pretože všetky diaľkové destinácie platia obojsmerne. Flying Blue v minulosti rozdeľoval Európu na zóny 1, 2 a 3, no teraz pre všetky používa názov EURÓPA.

Všimnite si, že Európa musí zahŕňať všetky nasledujúce krajiny na udeľovanie cien na dlhé vzdialenosti:

Európa 1
Belgicko, Francúzsko, Nemecko, Írsko, Spojené kráľovstvo, Holandsko, Švajčiarsko, Luxembursko

Európa 2
Rakúsko, Baleárske ostrovy, Fínsko, Dánsko, Taliansko, Malta, Nórsko, Portugalsko, Španielsko, Švédsko

Európa 3
Albánsko, Alžírsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cyprus, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Chorvátsko, Česká republika, Estónsko, Grécko, Maďarsko, Izrael, Líbya, Litva, Lotyšsko, Macedónsko, Moldavsko, Maroko, Poľsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko , Turecko, Tunisko, Ukrajina.

Flying Blue zmenil dane a v podstate palivové príplatky za ocenené letenky, vďaka čomu sú ekonomické ocenenia výhodnejšie, než boli. Palivové príplatky, ktoré Air France-KLM teraz nazýva „medzinárodné príplatky uložené dopravcom“, sú navyše obmedzené na prémiové ekonomické lety, obchodné lety a lety prvej triedy.

Hľadanie ocenenia: Houston – Budapešť:

Vo vzdialenosti 15 000 míľ z Houstonu do Budapešti (náhodná európska destinácia, ktorú som si vybral) je veľa ocenení.

Tieto propagačné ocenenia v ekonomike prichádzajú s relatívne primeranými daňami a poplatkami (77,40 USD).

READ  EÚ predpovedá v roku 2022 silný rast v Európe, ktorý je vyšší ako objemový priemer

Záver

Flying Blue nedávno aktualizoval svoju stránku s propagačnými cenami. Žiaľ, nešpecifikuje, na ktorú kabínu služieb (Economy, Premium Economy & Business) sa vzťahujú nižšie ceny. Ľahko však uhádnete, že ceny zobrazené v míľach platia len pre ekonomiku.

Tu sú zmluvné podmienky pre túto kategóriu ocenenia:

  • Akciové odmenové letenky je potrebné rezervovať cez www.airfrance.com alebo www.klm.com (rezerváciu pre neplnoletých, ktorí cestujú sami alebo s dieťaťom mladším ako 2 roky, je potrebné v týchto prípadoch zarezervovať telefonicky na zákazníckom servise).
  • Akciové odmenové lístky je možné s ohľadom na situáciu v súvislosti s koronavírusom až do odvolania bezplatne vymeniť. Propagačné odmenové lístky nie je možné zrušiť ani vrátiť peniaze. Podrobnosti vám poskytne zákaznícky servis.
  • Akciové odmenové letenky podliehajú všeobecným obchodným podmienkam prevádzkujúcej leteckej spoločnosti.
  • Vstupenky s promočnými odmenami sú k dispozícii pre jednosmerné a spiatočné letenky zaplatené pomocou míľ (lístky s propagačnými odmenami nie sú k dispozícii pri nákupe s míľami a hotovosťou).
  • Propagačné odmenové vstupenky závisia od dostupnosti.
  • Poplatky za kilometre pre vzdialené destinácie sú uvedené pri letoch do/z Paríža alebo Amsterdamu.
  • Albánsko, Alžírsko, Arménsko, Rakúsko, Baleárske ostrovy, Bielorusko, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Cyprus: Propagačné ocenené letenky na diaľkové lety s odletom z Európy alebo s príletom do Európy podľa definície IATA. , Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Izrael, Taliansko, Lotyšsko, Líbya, Litva, Luxembursko, Macedónsko, Malta, Moldavsko, Maroko, Holandsko, Nórsko, Poľsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina, Spojené kráľovstvo, západné Rusko.
  • Aktualizované pravidlá pre preknihovanie pre promo odmeny v dôsledku Covid-19 si môžete prečítať tu: https://www.flyingblue.com/en/news/rebook-policy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close