šport

Australian Open 2022: žrebovanie, vstupenka, doprava, harmonogram, nezrovnalosti, peňažné odmeny, dátumy

Aká je najlepšia cesta do Melbourne Parku?

S otvoreným lístkom, Verejná doprava Victoria Ponúka bezplatné cestovanie po Route 70 a Route 70a kyvadlovými električkami medzi D6-Flinders Street West a 7C-MCG Gates 4-7 / John Cain Arena. Aby ste však mohli cestovať z týchto spôsobov, budete potrebovať správnu kartu myki.

Stanice Richmond, Flinders Street a Jollymond sú v pešej vzdialenosti od Melbourne Parku. Rôzne možnosti chôdze do Melbourne Parku odporúčaného PTV:

  • Nastúpte na bezplatnú kyvadlovú električku medzi cestami 70 a 70a medzi zastávkou D6-Flinders Street West a zastavte na 7C-MCG Gates 4-7 / John Cain Arena do Melbourne Parku;
  • Choďte vlakom na stanicu Flinders Street, choďte 15 až 20 minút pešo cez Firrang Mar alebo sa spojte s električkami Route 70 alebo 70a;
  • Choďte vlakom na stanicu Richmond a choďte päť minút pešo alebo sa napojte na električky Route 70; alebo
  • Choďte vlakom na stanicu Jolimont a pešo 10 až 15 minút.

Keďže sa v nadchádzajúcich týždňoch očakáva nedostatok vodičov električiek a vlakov, používateľom verejnej dopravy sa odporúča, aby si vyhradili viac času a sledovali cestovné poriadky a sociálne médiá PTV.

Načítava

Neďaleko vstupu na Grand Slam Oval do Melbourne Parku sa nachádza stanovište taxíkov na Olympic Boulevard. Fanúšikom, ktorí odchádzajú cez Birrarung Marr, odporúčame použiť rebríček taxíkov na stanici Flinders Street.

Pre tých, ktorí sa zúčastnia podujatia, sú severne od Olympic Boulevard, neďaleko štadióna Melbourne, k dispozícii miesta vyzdvihnutia a odovzdania.

Buďte však opatrní, platí a bude sa uplatňovať časový limit.

Pri rezervácii lístka si môžete kúpiť vylepšené parkovanie, ale miesto je obmedzené. Verejné parkovisko v parku Yarra je k dispozícii za 10 USD. Neprijímajú peniaze, takže sa uistite, že máte kreditnú kartu.

READ  Priamy prenos Rublev vs Cilic a predpoveď na Australian Open 2022

Aké sú aktivity vlády na Australian Open?

Melbourne Park Open podlieha náročným bezpečnostným opatreniam.

Návštevníci vo veku 12 rokov a 2 mesiace alebo starší by mali byť očkovaní dvakrát. Pri vstupe sa musíte prihlásiť a preukázať sa očkovaním.

Masky by sa mali nosiť okrem jedenia alebo pitia a na všetkých vnútorných pohostinských miestach v areáli sa budú dodržiavať limity hustoty.

Predaj vstupeniek na podujatie je obmedzený, aby sa kontroloval počet davov a aby sa zabránilo šíreniu vírusu.

Čo sa stane, ak je otvorené?

Open má politiku ochrany rezervácií, ktorá sa automaticky vzťahuje na držiteľov vstupeniek, ktorým bola zakázaná účasť na podujatí v dôsledku prerušení súvisiacich s vládou 19, ako sú uzávery hraníc, zámky alebo požiadavky na izoláciu.

Výbery vstupeniek alebo kredity budú vydané, ak je podujatie zatvorené z dôvodu vlády 19 alebo bráni ľuďom zúčastniť sa.

Ďalšie informácie nájdete v podrobnostiach o pravidlách na webovej stránke Australian Open.

Tenisoví fanúšikovia skenujú svoje vstupenky na minuloročný Australian Open.dlh:McKenzie Sweat / Getty Images

Ako získam vstupenky a koľko stoja?

Vzhľadom na strop vstupeniek by bolo rozumné kúpiť si vstupenky Vopred od majstra lístkov.

Pozemné vstupy začínajú na približne 50 USD pre dospelých a 5 USD pre deti (10 USD na stred víkendu) a 148 USD za finále žien a mužov. Deti do dvoch rokov sa môžu zúčastniť zdarma.

Ground Pass poskytuje prístup na Australian Open a na nerezervovanú divíziu všetkých kurtov okrem výstavných kurtov; Štadióny Rod Lever a Margaret Court.

Zákony proti skalpovaniu znamenajú, že je nezákonné predávať alebo inzerovať vstupenky pod holým nebom za viac ako 10 percent ich nominálnej hodnoty.

Čo by som si mal vziať pod holým nebom a čo by som tam ešte mal robiť?

Open je bezhotovostná akcia, preto si dajte peniaze k dispozícii kartou alebo elektronikou a nezabudnite na klobúk a opaľovací krém. Na plnenie fliaš s pitnou vodou sú k dispozícii prívesy na vodu.

READ  Prvé dve semená Maia Open začínajú aukciu titulu so solídnym úspechom

Garden Square bude mať veľkú obrazovku na sledovanie zápasov, zatiaľ čo západné kurty budú poskytovať prístup na vonkajšie kurty.

Kultúra melbournských uličiek sa presunie na Grand Slam Oval s 10 veľkými mestskými reštauráciami, ktoré ponúkajú svoje jedlá, bary, živú hudbu a výstavy umelcov z Melbourne.

Načítava

100-ročná Women’s Champions Gallery Walk na Australian Open oslavuje posledných 17 šampiónov na Birrung Mar s umeleckými dielami Jessicy Copettovej. Terasová móda, jedlo a umenie RLA vrátane pop-up obchodov.

Čo je na otvorenom priestranstve pre deti?

Pre rodiny bude pripravená zábava vrátane otvoreného ihriska, zipline, vodného ihriska, bariérového chodníka, lezeckej steny a karnevalových jázd.

Deti si môžu zahrať tenis na mini kurtoch v Tennis Hot Shots Zone alebo sledovať najlepšiu svetovú prípravu na svoj ďalší zápas v Practice Village.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close