Bellegrino Lisbo vyrazil Montero na Bellem Open

Lisabon / Starberg, 29. september 2021

V polovici prvého polčasu sa žrebovalo v druhom kole Del Monte Lisboa Belm otvorený Futbal Club International sa koná v portugalskom Lisabone.

Nezasiate talianstvo Andrea Bellegrino Najlepší favorit a ukončená minulotýždňová víťazná séria Prague Open Champion Diego Montero. Svetová jednotka č. 258 vo finále v ten deň porazila Brazíliu 6: 3, 7: 6 (8).

Pod svetlami na stredovom kurte Bellegrino zahodil šesť kariet a získal 75 percent svojich prvých servisných bodov za hodinu a 48 minút.

„Je to pre mňa dobré víťazstvo.“ Bellegrino to povedal na pozápasovej tlačovej konferencii. „Posledné dva alebo tri mesiace boli pre mňa veľmi ťažké, pretože som nevyhral zápas. Minulý týždeň som odohral v Prahe dobrý zápas a som spokojný s dvoma zápasmi, ktoré som tu odohral. Dúfam, že to takto bude pokračovať. Aj naďalej som v týchto zápasoch pôsobil veľmi dobre,“ uviedol pre agentúru AP. „

Dvadsaťštyriročný rodák z Biszekli, ktorý pred príchodom do Lisabonu prehral 12 zápasov, sa najbližšie stretne s portugalským tímom. Frederico Ferrero Silva. Dvadsaťšesťročný levický krídelník #NextGenATP prešiel Talianskom Giulio Cepperi 6-7 (3), 6-4, 6-0 po hodine a 57 minútach.

„Je to dobrý hráč.“ Bellegrino povedal o svojom nastávajúcom súperovi. „Bude to ťažký zápas. Mojím cieľom je byť agresívny na ihrisku a sústrediť sa na svoju hru. Uvidíme sa neskôr.“

Predchádzajúci deň, Andrzej Martin Musel ísť na vzdialenosť proti miestnemu záznamu s divokou kartou Goncalo Oliveira. Číslo zo Slovenska

Martinova ďalšia tvár Nikola Milojevič. Piate nasadené Srbsko porazilo Francúzov Konštantný Lestian 7-5, 6-4. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 46 minút.