Zábava

Bude to tak, ako povie Dominika Mirgová. Vo videu muža zviazala a nadiktovala mu podmienky jeho vzťahu

Pre uloženie článku musíte byť prihlásený.

Dominika Mirgová vydáva nový album a teraz si môžete vypočuť nový náhľad s videoklipom, ktorý je plný product placementu.

Dominika Mirgová vydáva nový album s názvom NOAČO?!, Ktorý si môžete teraz predobjednať na webe Ruka Hore. Oficiálny dátum vydania je naplánovaný na 29. novembra, kedy mohli mať prví šťastlivci doma svoje podpísané originály.

Poslucháči zároveň dostali aj nové video ku skladbe JA, ktorá sa venuje predovšetkým vzťahu z pohľadu ženy. Dominika bola spočiatku k svojej polovičke veľmi tolerantná, neskôr sa však rozhodla začať diktovať tempo a všetko bude tak, ako chce. Vo videu uviazala muža, ktorému diktuje do ucha svoje požiadavky. O hudbu a klip sa postaral ADiss, ktorému pri natáčaní pomáhal aj tím Martina Miku.

Album NOAČO od Dominiky Mirgovej obsahuje 14 piesní s niekoľkými domácimi hosťami, nebudú chýbať Mišo Biely, Čis T, Tina, Šorty a ADiss, ale aj Refew a Majself. Aj keď si v minulosti vyskúšala rap vo viacerých piesňach, v posledných žánroch urobila niečo v rámci posledných žánrov, ale vzhľadom na výber interpretov očakávame, že bude chcieť ukázať čo najširšie žánrové rozpätie.

ZALOŽTE ČLÁNOK ZADARMO

Prihláste sa na odber aplikácie REFRESHER + a získajte ďalšie výhody

Tento článok si môžete prečítať zadarmo, ale s predplatným REFRESHER + získate prístup k viac ako 1428 zamknutý článok a získate ďalšie výhody.

VIAC O PREDPLATNOM

Môžete ju kedykoľvek jednoducho zrušiť

Od 1,99 € mesačne

Tieto články si môžete prečítať aj v aplikácii REFRESHER +

VIAC

Nahlásiť chybu.
Ak nájdete v článku chybu alebo máte pripomienky, dajte nám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close