šport

Bývalý 49ers Na’Vorro Bowman, bývalý Raider Shane Legler uvedený do Siene slávy profesionálneho futbalu

Bývalý štvornásobný hráč All-Pro z prvého tímu San Francisco 49ers NaVorro Bowman a bývalý šesťnásobný hráč All-Pro prvého tímu z Oakland Raiders Shane Legler sú dvaja zo 129 hráčov prvého ročníka nominovaných na rok 2023. Do Siene slávy profesionálneho futbalu.

Bývalý päťnásobný obranca prvého tímu All-Pro 49ers Patrick Willis je jedným z 10 finalistov v triede 2022. Zoznam sa zúži na 25 semifinalistov v novembri a 15 finalistov v januári predtým, ako výberová komisia vyberie triedu 2023.

Okrem Bowmana a Lechlera, ktorí odohrali jednu sezónu v Oaklande, sú prvými finalistami šesťnásobný All-Pro ofenzívny hráč Joe Thomas, cornerback Darrelle Revis, pass rusher Dwight Freeney, Chris Johnson, ofenzívna lajnarka Zahri Evans, linebacker James Harrison a defenzívny obranca Kam Chancellor.

Okrem Willisa sú finalistami pre rok 2022 defenzívny koniec Jared Allen, zápas s Williem Andersonom, defenzívny obranca Rondae Barber, navrátilec Devin Hester, prijímajúci Torey Holt, Andre Johnson a Reggie Wayne; Linebacker Zach Thomas a hranový hráč DeMarcus Ware.

• NFL suspendovala záložného ofenzívneho obrancu Buffala Bobbyho Harta na jeden zápas po pondelňajšom víťazstve 41:7 za to, že sa švihol do hráča Tennessee a namiesto toho zasiahol trénera Titans. … Cornerback Buffala Dane Jackson a bezpečnostný Micah Hyde, ktorých obaja poslali do nemocnice so zraneniami krku počas zápasu, sa v utorok vrátili do tímového zariadenia. Jacksonovo zranenie bolo považované za príliš vážne; Jeho hlava praskla dozadu po zásahu spoluhráča koncom druhej štvrtiny. Bills povedal, že testy neodhalili žiadne vážne zranenia Jacksonovho krku alebo miechy. … Houston umiestnil centra Justina Britta na listinu rezervných/nefutbalových chorôb (osobné dôvody) a obrancu Kevina Pierre-Louisa na listinu zranených (zranenie slabín).

kdekoľvek inde

MacKinnon z Avs stanovuje zmluvu o NHL

Šampión Stanley Cupu Colorado Avalanche nahrádza centra Nathana MacKinnona, finalistu Hart Trophy v troch z posledných piatich sezón, najlepšie zarábajúceho hráča v ére platových stropov NHL.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close