šport

„Chcem byť v rozhraní, aby som chránil Scudetta. Stále neviem, prečo Antonio Conté odišiel.“


Obranca Interu Milan Screenier je odhodlaný zostať v Giuseppe Messa a pomôcť klubu získať ďalšie trofeje.

V rozhovore pre tlačovú agentúru Football Pravda o tom informovali talianske médiá FCInterNews, Slovenský internacionál vyjadril svoje pocity a túžbu pokračovať v Nerasuri.

Obranca Interu vysvetlil, čo si myslí o významných vzostupoch a pádoch svojej štvrtej sezóny, ktorá sa skončila pocitom víťazstva, keď bol Inter potvrdený ako taliansky šampión.

Stredný bek sa pripojil k Interu zo Sampdorie v lete 2017 a strelil sedem gólov zo 167 vystúpení vo všetkých súťažiach Neurochirurga.

26-ročný Giuseppe sa stal v Messe obľúbeným fanúšikom vďaka pokračujúcemu účinkovaniu v Inter Backline a oddanosti klubu.

Bývalý kambodžský hráč hovoril o dopade bývalého manažéra Interu Antonia Contého:

“Conte, ktorý je dnes našim bývalým manažérom, do nás pomaly vnášal svoju víziu futbalu a svoje chápanie toho, kde na ihrisku byť. Na prvom mieste na nás urobil dojem víťaznou mentalitou.”

“Ako hráči sme ho sledovali a dali sme mu všetko, čo sme potrebovali, aby sme dosiahli výsledky. Nakoniec sme titul vyhrali obrovským rozdielom.”

Pokiaľ ide o rozdiely medzi Contem a jeho predchodcom Lucianom Spallettim, Screenier uviedol:

“Spalletti očividne chcel vyhrať, dal zo seba všetko, ale Conte vyhral spolu s niekoľkými ďalšími. V prvom ročníku s ním sme sa dostali do finále Európskej ligy a v druhom sme porazili Scotto.”

“Skutočnosť, že odišiel, ma prekvapila a tím, s ktorým som hovoril, to videl. Dozvedel som sa to až po návrate na Slovensko a dodnes neviem prečo.”

Screenier dal jasne najavo, že nemá v úmysle opustiť Inter toto leto, pričom trvá na tom, že chce s Neurosury vyhrať ďalšie trofeje:

“Teraz na to nemyslím.” Chcem zostať v Interi, chcem chrániť Scudetto nerdizmom – a stále to tak je. “

READ  Vedúci zamestnanci Slovenska zaznamenávajú najvyššiu úmrtnosť súvisiacu s COVID v krajine

“Počas nasledujúcich dní sa budem venovať zápasom s národným tímom.” Fámy z trhu ma neobťažujú ani nerozptyľujú. “

Ďalej opísal svoje energetické hladiny a svoje pocity z relaxácie po dlhej a náročnej sezóne:

“Úspech v Interi mi samozrejme dodal energiu. Napriek tomu nepopieram, že pár dní voľna mohlo byť pre mňa a ostatných hráčov užitočné.”

“Teraz to však nie je možné. Bude čas po zápasoch oddychovať. Teším sa na zápas a dúfam, že budeme hrať lepšie a budeme mať lepšie výsledky, čo uspokojí tých, ktorí nás podporujú.”

Očakáva sa, že Inter Defender odohrá prvý zápas v eurách tento rok v lete. Slovensko v pondelok otvorí skupinovú fázu zápasom s Poľskom.


Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close